Magazín

Swipe to the right

Šikovný a kompaktný nábytok do malých priestorov Ludovico

Šikovný a kompaktný nábytok do malých priestorov Ludovico

Všestranný a moderný nábytok s pútavým dizajnom Ludovico Stôl/Stoličky/Skriňa si zachováva klasické kúzlo bez toho, aby jeho materiál a dizajn pôsobili príliš futuristicky. Dizajn tohto nábytku je založený na jednoduchom koncepte zabudovania dvoch stoličiek do nábytku a zabezpečenia dostatočne veľkých zásuviek. Tvorcom nábytku Ludovico Stôl/Stoličky/Skriňa je uruguajský priemyselný dizajnér Claudio Sibille. Nábytok Ludovico vyrobený z hrebeňového prepojenia eukalyptu grandis ozdobený hliníkovými držadlami predstavoval pre svojich tvorcov ako dizajnérsky projekt skutočnú výzvu. .

Dizajnér sa pri návrhu tohto nábytku zamýšľal nad otázkou ako „ponúknuť dostupné a inovatívne riešenie, ktoré by šetrilo priestor". Návrh nábytku kombinuje funkčný, praktický a unikátny prístup k dizajnu. Tento všestranný a moderný kus nábytku 4 v 1 sa dokonale hodí do malých priestorov, ktoré neoplývajú luxusom ako je množstvo nábytku. Vzhľad dizajnu je klamlivý:„V základom stave sú stoličky skryté a vytvárajú dojem štyroch malých zásuviek."

Zdroj: freshome

15. júna 2016 od Lucia P. #klasicke kuzlo., #futuristicky, #dizajn, #jednoduchy koncept, #eukaliptus, #eucalypt grandis V kategórii: Architektúra a Dizajn