Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Svetlý, mladistvý dom v objatí skál

Svetlý, mladistvý dom v objatí skál

Estela Netto Architecture & Dizajn vytvorili oslnivý projekt domu, zameraný na mladé páry pri hľadaní rafinovaného domu, ktorý harmonicky mieša okraje dobrého dizajnu so silou prírody. Casa Aguas Claras je názov tohto výnimočného projektu, ktorý má svoje útočisko v luxusnej lokalite Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazília. Dom má za cieľ prijať skalnaté okolie a perfektne sa do tohto pohodlného prostredia ponoriť. Dom má úžasný ranný výhľad pre tých, ktorí sú zvyknutí piť kávu pri hľadaní rannej inšpirácie.

Pre "prirodzený" dotyk, pri definovaní projektu bolo použitého veľa dreva: podlahy, ozdobné okenice a niektoré iné kusy nábytku. Okrem toho, textúry a látky boli starostlivo vybrané, vytvárajúc zosilnené obmeny farieb zeme. Moderný prírodný aspekt je doplnený radom detailov, ako sú skalné vzory, rôzne druhy mramoru a nádherné veľké okná, ktoré zachytávajú krajinu, ktorá sa prenáša do vnútra. Casa Aguas Claras je priestor, ktorý si kladie za cieľ uspokojiť potrebu pohodlia a vzbudiť pokojný stav mysle. Hlavná spálňa je dokonale chránená pomocou posuvnej okenice, zatiaľ čo priestranná obývacia izba je zahalená do prirodzeného svetla. Perfektná oáza pre pokojný životný štýl, nemy slíte?

Zdroj: Freshome

10. októbra 2016 od Stanislav F. #skaly, #utes, #dom, #rezidencia, #priroda, #moderné prevedenie V kategórii: Inšpirácie