Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Výnimočná lyžiarska chata vo Francúzskych Alpách

Výnimočná lyžiarska chata vo Francúzskych Alpách

Skombinujte nádherné okolie a lásku k modernej architektúre a výsledkom je ohromujúca Chalet Béranger. Táto pohodlná permanentná rezidencia nachádzajúca sa v úžasnom lyžiarskom stredisku – St Martin de Belleville lle – predstavuje stavbu s rozlohou 5 700 štvorcových stôp v podobe elegantného a moderného interiéru, ktorý sa rozprestiera na troch poschodiach. Dedinka umiestnená uprostred Les 3 Vallées vo Francúzskych Alpách zabezpečuje, že táto chata má najlepší výhľad a množstvo čersvého vzduchu. Pohodlný a moderný interiérový dizajn bol spojený s tradičným exteriérom, výsledkom čoho je dom snov z dreva a kameňa.

Táto ohromujúca lyžiarska chata dokončená v decembri 2011 bola navrhnutá francúzskym dizajnérom a interiérovým architektom menom Noé Duchaufour Lawrance, ktorý popísal inšpiráciu pre tento výnimočne pohodlný štýl takto: „Interiérová architektúra tohto rodinného domu je skutočne vzdialená od geometrickej stavebnej metódy tradičnej chaty. Namiesto toho pripomína okolitú krajinu, kde zo zeme vyrastajú malé funkčné pohoria. Výsledkom je moderný a plynulý súbor línií a organických foriem sústredených okolo dreveného pásma. Nad celou konštrukciou bola umiestnená obrovská hlavná miestnosť, ktorá je definujúcim centrálnym bodom chaty. Tu sa rodina schádza pri teplom krbe."

zdroj: freshome

16. júna 2016 od Lucia P. #St Martin de Belleville, #chata, #cerstvy vzduch, #tradicny exerier, #krb, #lyziarska chata V kategórii: Architektúra a Dizajn