Informácie o produktoch: 0948 405 512

Nábytok

Nábytok

Môj dom, môj hrad! Nábytok od Bighome Vám splní sny.

Komody, Skrinky, Lampy alebo kreslá, všetok nevyhnutný nábytok, ktorý je potrebný pre každý domov a pre jeho správnu atmosféru nájdete práve u nás. Mnohokrát sa stáva, že rozhodnutie o tom, ktorý nábytok je ten správny pre vás a kde ho máte kúpiť, je to najťažšie rozhodnutie. Bighome Vám v tom pomôže vďaka svojmu odbornému personálu, ktorý je vždy priateľský, ochotný a pripravený Vám pomôcť.

Nábytok si nekupujete každý deň. Zháňanie novej pohovky pre obývaciu izbu alebo skrine do Vašej spálne je obyčajne predmetom dôkladného zváženia. Koniec koncov pohovka, skriňa, či konferenčný stôl vám majú vďaka svojej kvalite slúžiť dlhé roky. Bighome sa postará, aby nákup nábytku nebola pre Vás jedna z najťažších úloh, ktorú musíte absolvovať, ale aby sa stal príjemným potešením z nakupovania.  U nás nájdete široký sortiment nábytku, doplnkov, svietidiel v najrôznejších štýloch a trendoch, čo Vám pomôže nájsť presne to, po čom túži Vaše srdce. Prehliadnite si náš sortiment, vyberte si Váš vysnívaný nábytok a zariaďte si Váš domov podľa Vašich predstáv.

 

Základom zariadenia domácnosti sú stoly

K najdôležitejším častiam zariadenia domova jednoznačne patria stoly. Preto pre Vás Bighome pripravil širokú ponuku stolov od jedálenských, cez príručné, až po konferenčné stolíky. Stoly sú obzvlášť praktický nábytkom. Na stoloch predsa jeme, pracujeme, diskutujeme a mnohokrát sa aj hráme. Naše stoly však dokážu omnoho viac. Napríklad stolík v tvare truhlice Vám poskytne úložný priestor, písacie stoly dajú priestor Vašej kreativite a barové stoly sa zase postarajú o to, že Vaša najbližšia party bude pre Vašich hostí nezabudnuteľná. Okrem rôznych dizajnov a farieb Vám samozrejme ponúkame aj rôzne materiály, z ktorých sú naše stoly zhotovené.

Oddych, to je kreslo alebo pohovka

Mäkká pohovka a pohodlné kreslo sú naozaj hodné zlata. Práve na ne sa posadíme vo večerných hodinách po vyčerpávajúcom pracovnom dni. Rovnako večerné pozeranie televízie by nebolo  mysliteľné bez pohodlného sedenia. Pohovky a kreslá sú dnes dostupné v nespočetných variantách. U nás si prídu na svoje tak milovníci nových dizajnov, ako aj milovníci klasických foriem.  Hľadáte dvojsedačku, trojsedačku, leňošku, rozkladaciu pohovku, alebo štýlové kreslo? Pri nás ich určite nájdete. Všetky informácie o rôznych látkach, materiáloch, poťahoch nájdete v popisoch produktov, prípadne môžete kontaktovať náš zákaznícky servis. Vaša vysnívaná pohovka je od vás vzdialená len na jeden ,,klik“.

Pre pohodový televízny večer je potrebný TV stolík

Pre pohodlný večer strávený pri televízií nie je potrebná len pohovka a kreslo, ale samozrejme aj kompletný TV nábytok. TV nábytok  patrí na jednej strane k nevyhnutnému zariadeniu, ktoré je potrebné pre Vašu televíziu, Hi-Fi, DVD prehrávač a na druhej strane je tiež jedným zo spôsobov, ako vyjadriť Váš vkus a štýl. Pri televíznom nábytku sa spája viacero účelov naraz: praktické úložné priestory, výstavné plochy, vhodné prispôsobenie pre vedenie káblov a iné. Podľa Vášho osobného vkusu si môžete vybrať z našej ponuky samostatné nástenné držiaky na televízor, kompletné TV steny, či jednotlivé TV stolíky.

Úložný priestor: skrine, komody, regále, obývacie steny,...

Všetci jednoducho potrebujeme úložný priestor pre naše oblečenie, alebo na uloženie vecí ako sú knihy, prípadne topánky. Jednoduchým riešením sú skrine, komody, regále a vitríny. Tento nábytok vám ponúka dostatok úložného priestoru pre Vaše veci a oblečenie, prípadne zbierky hudby, riad, a všetko ostatné čas sa vo Vašej domácnosti nachádza a to samozrejme chránené pred prachom a zvedavými pohľadmi. Okrem praktických aspektov Vás náš nábytok osloví aj cez svoje optické prednosti. Kvalitné materiály ako indický palisander, borovica, či buk sú len malým výberom zo všetkých materiálov z ktorých sú naše nábytky vyrobené. Ak máte radi výnimočnosť, nechajte sa osloviť našimi modelmi s osvetlením alebo vysokým leskom. Viac inšpirácií pre moderné zariadenie Vášho domova nájdete na našej stránke bighome.sk.

Spanie v kráľovskej posteli vďaka Bighome

Aký by to bol domov bez pohodlnej postele? Spánok nie je dôležitý len na to, aby sme si oddýchli od celodenného stresu a načerpali nové sily, ale je aj dôležitou súčasťou nášho zdravia. Práve preto je kvalita Vašej postele veľmi dôležitá. Bighome Vám ponúka široký sortiment postelí rôznych typov: manželské postele, samostatné postele, detské postele a pod. K tomu si môžete priamo u nás objednať aj matrace, či obliečky alebo prehozy.

Nábytok pre Vaše oblečenie

Chodba je prvá miestnosť do ktorej v našom dome vstúpime. Zariadenie tejto miestnosti je v mnohých domácnostiach dosť chaotické a bez estetického citu. Napriek tomu skrinky na topánky, vešiaková stena, či vešiaky môžu Vašu chodbu zmeniť na miesto s tzv. ,,Wow“ efektom. Aj malé vstupné priestory môžu byť vďaka nášmu nábytku zariadené esteticky a vzbudiť obdiv Vašej návštevy. Pre väčšiu chodbu Vám odporúčame kompletnú vešiakovú stenu, ktorá pozostáva zo skrine, zrkadla, vešiakov a komody na topánky. Práve táto voľba dodá Vášmu domovu jednotný a estetický vzhľad.

Efekty osvetlenia sú tiež dôležité

Lampy a svietidlá plnia v každom zariadení tú istú funkciu ako bodka nad písmenom i. Práve správne osvetlenie zabezpečí útulnú atmosféru vo Vašom domove. Od stropných cez nástenné svietidlá až po stolné lampy alebo energiu šetriace LED svetlá nájdete v našom e-shope. V pokoji si prezrite našu širokú ponuku svietidiel a vyberte si čo Vám najviac sedí. Okrem toho nájdete v našej ponuke svietidlá v najnovších trendoch a z kvalitných materiálov. Nájdete u nás aj svietidlá z mosadze, ktorá dnes patrí k najnovším trendom.  

Nábytok pre Vašu záhradu

Aj záhrada, terasa alebo balkón musia vyzerať príjemne a pozývať Vašich hostí na návštevu. Vhodný nábytok práve pre tieto časti bývania nájdete práve u nás. Elegantné  opaľovacie lehátka Vás pozývajú nie len k fyzickému oddychu vo voľnom čase, ale Vám pomôžu zregenerovať aj Vaše psychické sily. Stoly a stoličky do exteriéru musia byť vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, aby Vašej party v záhrade nič nestálo v ceste. Grile a grilovacie pece neodmysliteľne patria k letnej sezóne. K tomu sú potrebné doplnky ako slnečník, či záhradne osvetlenie, dekoratívne figúrky. To všetko dodá Vašej záhrade alebo terase konečný a príjemný vzhľad a urobia z neho malý raj so silným estetickým zážitkom.

Nakupujte nábytok na Bighome.sk

Na našej stránke bighome.sk môžete nakupovať najrôznejšie druhy nábytku a pri tom získať jaj množstvo inšpirácií v oblasti bývania. Pohodlnejšie a rýchlejšie nakupovanie nábytku Vám garantuje práve náš e-shop. Vyhľadávať môžete nezávisle od otváracích hodín a kedykoľvek v priebehu dňa a to len vďaka pár klikom na Vašom PC, tablete, či mobile. Vybrať si môžete aj z rôznych spôsobov platby. Dodanie produktu k Vám domov zabezpečí naša spoločnosť priamo na adresu, ktorú nám zadáte. Pre Vaše prípadné otázky je Vám k dispozícií náš zákaznícky servis a online chat na našej stránke. Tiež Vám budeme zasielať nové newslettre, ktoré Vás včas budú informovať o našich akciách a najnovších trendoch.