Magazín

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Detské stoly

Miesto na učenie a hranie

Detský stôl je kreatívne miesto pre deti a mládež. Ich nápady sa na tomto stole premieňajú na realitu. Samozrejme tu riešia aj svoje domáce úlohy. V našom obchode nájdete vhodné stoly pre najmenších, ktoré im poslúžia na hranie, kreslenie, či primeranú prácu.

Detský stôl je centrom každej detskej izby, nakoľko práve na ňom deti uplatňujú svoju kreativitu a robia práce do školy, či úlohy. Tradičný písací stôl je vyrobený z rustikálneho dreva a bez problémov vydrží a naplní všetky potreby Vášho dieťaťa v priebehu dňa. Teplé drevené farby sa starajú o príjemnú atmosféru na pracovisku. V prípade, že je drevo nalakované farebným náterom, dodá celej miestnosti hravý nádych. Šuplíky Vám pomáhajú optimálne využiť priestor a uložiť si školské a iné veci. Vyberte si z rozdielnych písacích stolov a rozšírte tak sortiment nábytku vo Vašej detskej izbe a vybudujte si príjemnú atmosféru a vzhľad. 

 

Miesto na učenie

To, kto bude majstrom sa ukáže hneď. Písací stôl je prvé miesto, kde sa dieťa ešte pred dosiahnutím školského veku môže niečo naučiť a dosiahnuť tak úspech. Hracie a písacie stoly  spolu so stoličkami sú najpoužívanejším priestorom na hranie a učenie v detskej izbe. Práve na tomto stole sa Vaše dieťa naučí koľko je 1x1, či písmenka A,B,C,... a to ešte skôr ako začne chodiť do prvého ročníka. Vhodné písacie stolíky ponúkajú priestor na uloženie vecí, tak aby malo Vaše dieťa prehľad a mohlo tak pracovať na svojich domácich úlohách sústredene a bez problémov.

Spestrenie detskej izby

Pri detskom stole sa kladie dôraz predovšetkým na jeho praktické využitie a  vhodnosť pre deti. Drevené stoly so stabilnými kovovými podnožami vyhovujú všetkým požiadavkám bezpečnosti a praktickosti. Skladacie stoly Vám garantujú pohodlne strávený pracovný čas a starajú sa o správne držanie tela pri sedení. Súčasne musíme myslieť aj na farebné zladenie nábytku a chlapčenské a dievčenské motívy, pre vytvorenie harmonickej súhry v detskej izbe.

Objednajte si Váš stôl na www.bighome.sk

Na našej internetovej stránke nájdete široký výber nábytku a to nie len do detskej izby. Najväčšou výhodou pre Vás je, že si svoj tovar môžete objednať z pohodlia domova cez Váš laptop, smartphone alebo tablet. Tovar Vám doručíme až k Vám domov na Vami zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis na online chate, prípade e-mailom alebo telefonicky. Naši operátori sa Vám budú radi venovať a vyriešia Vaše problémy. Prajeme Vám príjemné chvíle strávené nákupom na www.bighome.sk.