Informácie o produktoch: 0948 405 512

Barové stoly

Barové stoly

Vychutnajte si Vaše drinky na novom barovom stole

Žiadny barový typ sa prosto nezaobíde bez barového stola. v prípade, že nemáte ešte zariadenú žiadnu podobnú miestnosť pre Vaše súkromné oslavy, nie je problém, naše barové stoly sú Vám kedykoľvek k dispozícií a ladia do rôznych typov miestností. Či si ich už chcete umiestniť do kuchyne, obývačky, alebo na terasu, vždy budú pôsobiť správnym dojmom a plniť svoj účel.

Pre umiestnenie Vášho barového stola je v domácnosti viac ako jedna možnosť. Záleží od veľkosti priestoru, ktorý máte k dispozícií a samozrejme priestor okolo barového stola musí byť pohodlný a priestranný. Musí to byť miesto, na ktorom si oddýchnete pri drinku po dlhom pracovnom dni. Všetky oslavy sa od tohto momentu budú konať okolo Vášho barového stola, ktorý podobne ako v podnikoch bude stredobodom pozornosti Vašich hostí. Barové pulty sú čoraz obľúbenejšie aj ako súčasť kuchynskej linky. Nechajte sa inšpirovať našimi barovými stolmi a vyberte si z našej širokej ponuky.

 

Nový barový stôl pre obývačku

Prečo si nezariadiť svoj vlastný domáci bar? Nie je žiadny relevantný dôvod preto, aby sme si nevychutnali večerné pivo alebo drink na našom súkromnom bare. Stávate sa tu hosťom a hostiteľom v jednej osobe a môžete Vaším priateľom ukázať aké skvelé nápoje dokážete pripraviť. Váš bar si môžete doplniť aj o ďalšie príslušenstvo, ako sú koktailové poháre, či chladič na sekt a podobne. V našej širokej ponuke si určite vyberiete barový stôl, ktorý sa hodí do Vášho domu. Modely z dreva sú najčastejšie zhotovené vo vidieckom štýle, a hnedé barové stoly pôsobia prírodným dojmom, naproti tomu barové stoly s kovovým povrchom a leskom sa výborne hodia do futurálneho štýlu. Samozrejme v našom sortimente uvádzame ďaleko viac štýlov z ktorých si môžete vybrať. Určite si prídete na svoje.

Vlastný bar pre barový typ

Možno patríte k ľuďom, ktorí pre svoju súkromnú oslavu zvyknú rezervovať samostatnú miestnosť v bare. Je tam priestor, aby ste si podľa chuti a nálady zatancovali, zaspievali a zasmiali sa. Výhoda súkromného baru je priamo pred našimi očami a to, že Vaše privátne bývanie zostane nedotknuté oslavou, pretože hostia sa budú pohybovať v miestnosti s barom. Podávajte Vašim hosťom drinky, ktoré by lepšie nepripravil ani barman s dlhou praxou. Nový barový stôl a vhodné stoličky vytvárajú atmosféru určitého party miesta, dodávajú priestoru moderný vzhľad a dizajn.

Barový stôl a záhrada

Cez leto trávia ľudia pomerne veľa času na čerstvom vzduchu. Na terase alebo v záhrade vytiahneme svoj gril a vychutnávame si barbecue s rodinou a priateľmi. Praktické záhradné stoly môžu slúžiť aj ako dobré odkladacie plochy na šaláty, grilované klobásy a podobne. A predsa zamyslime sa, aké by to mohlo byť, keby ste servírovali svojim hosťom vychladené pivo v záhrade na barovom stole? Ak si k Vášmu barovému stolu objednáte aj vhodné lampy do záhrady, budú Vaše večery určite dlhé a útulné. Preto, aby sa mohli vaši hostia pohodlne usadiť je vhodný aj bistro stôl s vhodnými stoličkami. Môžete sa rozhodnúť aj pre stolík na státie, kde si môžu Vaši hostia odložiť svoje drinky.

Naše stoly sú kvalita

Každý barový stôl musí aj niečo vydržať. Dávajte preto pozor na materiály, z ktorých sú stoly vyrobené a na ich konštrukciu. Je potrebné ich vyberať v závislosti od toho, akým podmienkam bude stôl vystavený. Stabilné drevené a kovové konštrukcie musia vydržať nejednu oslavu a ich údržba musí byť jednoduchá. Aby ste mohli integrovať barový stôl do Vášho obytného konceptu, ponúkame Vám široký sortiment stolov v rôznych štýloch. K modernému zariadeniu sa najviac hodí kovový stôl so sklom. Kto má radšej niečo klasické, nájde vhodné barové stolíky vo vidieckom štýle z masívneho dreva.

Ponúkame Vám veľký výber pekného nábytku

Lepšiu spoločenskú atmosféru u Vás doma môžete dosiahnuť vďaka barovému stolíku v bielej, hnedej alebo čiernej farbe, vyrobeného z dreva, umelej  hmoty a s vymeniteľným LED osvetlením. Objednajte si teraz Váš baroví stolík za výhodnú cenu a naplánujte si už teraz ďalšie party. Barové stoly a stoličky majú v našom sortimente svoje zastúpenie. K tomu si môžete vybrať množstvo iných produktov, ktoré dotvárajú celkový dojem z miestnosti, kde barový stôl umiestnite.

Objednávka a doručenie

Každú objednávku sa snažíme vybaviť nezávisle od jej veľkosti čo najskôr. Vami vybraný tovar Vám bude doručený kuriérskom spoločnosťou až k Vám domov alebo na Vami zadanú adresu. Tovar si môžete objednať pohodlne z Vášho domova. V prípade, že chcete byť neustále informovaný o našich novinkách, zaregistrujte sa ako registrovaný užívateľ a budete dostávať naše newslettere. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať napríklad prostredníctvom online chatu, kde Vám naši operátori radi zodpovedia akékoľvek otázky, prípadne Vám pomôžu s výberom vhodnej alternatívy.