Informácie o produktoch: 0948 405 512

Jedálenské sety

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Jedálenské sety

Jedálenské sety sú srdcom jedálne

Jedálenské sety predstavujú komplexné riešenie zariadenia jedálne. Jedálenské sety na Vás zapôsobia predovšetkým vďaka ich jednotnému a zladenému štýlu. Na www.bighome.sk nájdete atraktívne sety, ktoré môžete využiť pri zariaďovaní Vašej kuchyne, či jedálne.

Ako sme už povedali, jedálenské sety sú srdcom každej jedálne. Vďaka svojej komplexnosti Vám ponúka riešenie tak jedálenského stola, ako aj sedenia. Výhod jedálenských setov by sme mohli uviesť viacero. Najčastejšie na nás zapôsobia cez svoj originálny dizajn. Jedálenský stôl a stoličky musia do seba ideálne zapadať a zabezpečiť jednotný vzhľad a súhru danej miestnosti spolu s ostatným nábytkom.

 

V klasickom štýle

Zostaňte pri zariaďovaní Vášho interiéru flexibilný. Jedálenské sety sú dodateľné v rôznych štýloch. Pre tých čo stoja o tradičnú hodnotu máme v ponuke klasické jedálenské sety vrátane stoličiek, klasické jedálenské sety vzbudzujú dojem teplého domova.  V prípade, že obľubujete skôr moderné nábytky, určite si tiež z našej ponuky vyberiete. Pre zvýraznenie veľkosti jedálne alebo kuchyne Vám odporúčame set s rohovou lavicou.

V modernom štýle

Jedálenské sety v modernom štýle sa orientujú na nové trendy a dizajny v interiérovom zariadení. Kov sa tu javí ako základný materiál spevňujúci predovšetkým časti určené na sedenie. Pochrómovaný dizajn zabezpečuje futurálny výzor, ktorý spolu s čalúnenými časťami ponúka vysoký komfort sedenia. Čalúnené sety Vás presvedčia predovšetkým svojim pohodlným sedením a komfortom, ktorý ponúkajú. Veľmi moderné sú aj stoly s vysokým leskom, ktoré dodávajú miestnosti moderný optický vzhľad. 

Jedálenské sety na www.bighome.sk

Na našej internetovej stránke nájdete široký sortiment nábytku a doplnkov. Z tak širokého sortimentu je prakticky nemožné si nevybrať to, čo Vám sedí. V prípade, že máte nejaké otázky, alebo sa chcete poradiť, neváhajte kontaktovať našich online operátorov, ktorí Vám radi zodpovedia Vaše otázky, prípadne Vám poradia, či pomôžu. Tovar si môžete tak objednať z pohodlia Vášho domova, bez zbytočného behania a čakania v radoch. Tovar Vám zašleme k Vám domov na Vami zadanú adresu. Prajeme Vám príjemné chvíle strávené nakupovaním a tešíme sa na vybavenie Vašej objednávky.