Informácie o produktoch: 0948 405 512

Jedálenské stoličky

Jedálenské stoličky

Vyberte si pohodlné jedálenské stoličky pre perfektnú večeru

Všetci veľmi radi trávime svoj čas s milými ľuďmi pri dobrom jedle a zábavnom rozhovore. Samozrejme, že také niečo sa dá uskutočniť len v prípade, že máme jedálenský stôl a stoličky. Ozajstnou zábavou sa to však stáva až vtedy, keď máme pohodlné jedálenské stoličky a stôl. Na našich jedálenských stoličkách vydržíte sedieť celé hodiny a sedenie bude pre Vás stále pohodlné. Buďte teda dobrým hostiteľom a starajte sa o pohodlie Vašich hostí.

Jedálenský stôl je symbolom pre dobré strávený čas v kruhu Vašej rodiny, či priateľov. Hodnotné chvíle s našimi najbližšími si užívame pri každodennej večeri alebo pri veľkých sviatočných obedoch a strávime tak nezabudnuteľné a dlhé hodiny pri jedálenskom stole. Zariaďte si Vašu jedáleň podľa Vašich predstáv. Potrebujete k tomu vhodný jedálenský stôl a k nemu vhodné a pekné jedálenské stoličky, na ktorých sa budete cítiť pohodlne. V prípade, že sa chystáte uvariť obed pre Vašich priateľov alebo sa chystáte vystrojiť oslavu, sú stoličky nábytkom, ktorý nevytvára len obraz miestnosti, ale zaisťuje, že sa hostia budú u Vás cítiť príjemne a pohodlne.

 

Správne stoličky pre Vašu jedáleň

Predtým ako sa rozhodnete pre Vaše stoličky do jedálne, je potrebné si zodpovedať otázky: ,,Koľko stoličiek vlastne potrebujem? Vystačím si so setom 4 stoličiek? Alebo mám často hostí a potrebujem stoličiek viac?” Vybrať si môžete zo širokej ponuky, od stoličiek s opierkami na ruky až po čalúnené stoličky.  Jedálenské stoličky s opierkami na ruky sú obzvlášť pohodlné, musia však šetriť priestor a je podstatné, aby svojimi rozmermi nebránili zasunutiu pod stôl. Stoličky s vysokým operadlom poskytujú vysoký komfort predovšetkým pre vysokých ľudí. Čalúnené stoličky pôsobia na prvý pohľad veľmi pohodlne a útulne. S poduškou si môžete spríjemniť sedenie aj na nečalúnenej stoličke a tak spohodlniť Vaše sedenie. Dizajnové stoličky spájajú komfort s plnohodnotným dojmom, ktorý získate vďaka estetike stoličiek. Extravagantné stoličky sa postarajú o špecifický prvý dojem, no napriek tomu stoličkám nijako neuberajú na komforte sedenia a útulnosti.

Aké stoličky potrebujete?

Posedenie pri stole a spoločné obedy, či večere, sú pre väčšinu rodín veľmi dôležitou súčasťou rodinného života. Pri jedálenskom stole v kuchyni, či jedálni si rodina rozpráva najlepšie zážitky dňa, plánuje dovolenku a diskutuje o problémoch. Uvoľnené a pohodlné sedenie môžeme dosiahnuť len vtedy, ak stolička sedí našej stavbe tela. Rozhodujúcim faktorom pre pohodlie Vášho sedenia je súlad medzi výškou sedenia a Vašou výškou, ako aj čalúnenie a váha. Jedálenská stolička musí byť predovšetkým stabilná  a časti určené na sedenia musia byť pohodlné. Odľahčenie pre Váš chrbát a chrbticu ponúka pohodlné a čalúnené operadlo. Čím väčšia je hĺbka sedenia, tým vyššie by malo byť operadlo. Stoličky môžeme buď ladiť s ich okolím, alebo naopak, môžu slúžiť ako kontrast okoliu. Pre tento účel sú vhodne predovšetkým inovatívne štýly, ktoré pútajú našu pozornosť a sú vyrobené z prvotriednych materiálov. Renomovaní dizajnéri navrhujú jedálenské stoličky tak, aby neposkytovali len komfort ale aj umelecký zážitok. Či si už prajete elegantné kožené stoličky alebo stoličky vo vidieckom štýle, či moderné stoličky z exotického dreva. Výber je veľmi bohatý a poskytuje stoličky, ktoré priťahujú našu pozornosť svojim prepracovaným dizajnom a ponúkajú možnosť výberu pre každý Váš vkus. 

A čo materiál?

Z akého materiálu by mali byť vyrobené Vaše nové jedálenské stoličky? Podnože stoličiek sa najčastejšie vyrábajú z dreva, umelej hmoty a kovu. Tieto robustné a zaťažiteľné materiály sa postarajú o bezpečné a stabilné sedenie a vydržia dlhé a značné zaťaženie. Naproti tomu časti na sedenie bývajú zhotovené z rôznych materiálov. Záleží na tom či uprednostňujete stoličky s pravým koženým alebo syntetickým koženým čalúnením, či stoličky s tradičným textilným čalúnením alebo klasické drevené stoličky. Rovnako sa môže stať, že tieto vymenované charakteristiky pre Vás nemajú žiadny rozhodujúci význam, podstatné je, aby sa stoličky hodili do Vášho interiéru a vytvárali príjemný dojem. Vyberte si Vaše jedálenské stoličky podľa Vašich požiadaviek a vkusu a uprednostňovaných materiálov a štýlov a užívajte si pohodlne dlhé hodiny s Vašou rodinou a priateľmi v útulnej atmosfére. 

Objednajte si jedálenské stoličky online

Pri zariaďovaní Vašich obytných priestorov uplatňujete značnú mieru kreativity a možno aj trošku prefíkanosti. Buďte rovnako prefíkaný aj pokiaľ ide o kúpu nábytku a ušetrite čas aj peniaze. Znamená to pre Vás, že navštívite stránku www.bighome.sk a vyberiete si z našej širokej ponuky tovarov to, čo potrebujete do domácnosti, potom jednoducho zrealizujete objednávku pohodlne z Vášho domova. My sa o zvyšok postaráme! Tovar bude doručený k Vám domov na zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok máte k dispozícií náš zákaznícky servis a online operátorov, ktorí Vám radi pomôžu a zodpovedajú akékoľvek otázky. Môžete nás samozrejme kontaktovať aj telefonicky. Prajeme príjemné chvíle strávené pri nakupovaní.