Magazín

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Kuchynské linky

Kuchynská linka je vrcholom organizovania

Cez kuchyňu sa musí dať prejsť. Správna kuchynská linka sa postará o to, aby kuchári nestratili v chaose svoju hlavu a aby v nej našli všetko, čo potrebujú pri svojej kreatívnosti. Na stránke www.bighome.sk nájdete širokú ponuku, ktorá bude odpovedať Vašim potrebám a predstavám o zariadení kuchyne

V kuchyniach, ktoré boli zbúchané dokopy na rýchlo môže človek veľmi rýchlo stratiť prehľad. Natískajú sa nám potom otázky ako: Kde sú zase tie misky? Prečo je cukor pri hrncoch a panviciach? V dobrých kuchynských linkách sa musí nájsť miesto pre všetko od tanierov, po kuchynské spotrebiče. Celkový dojem z kuchyne samozrejme dotvárajú aj dvierka a jednotlivé úložné plochy. Hoci je kuchynská linka priestorovo úsporná, musí poskytnúť dostatok miesta na uloženie všetkých potrebných vecí. Zorganizujete si Vaše skrinky tak, aby ste mali všetko poruke a aby ste to nemuseli dlho hľadať. Moderné kuchynské linky musia zabezpečiť bezproblémovú integráciu kuchynských spotrebičov ako sú šporák, chladnička, umývačka a pod. Tak sa môžete plne sústrediť na varenie alebo pečenie a servírovať Vašej rodine lacné, ale chuťovo vynikajúce jedlá. Zmerajte si rozmery Vašej kuchyne a nájdite si v našom obchode kuchynskú linku, ktorá Vám vyhovuje za výhodnú cenu.

 

Individualita a funkcionalita

Naše kuchynské linky vyhovujú Vaším predstavám a potrebám. Samostatné usporiadanie jednotlivých častí môžete do značnej miery meniť, ako aj smer zatvárania dvierok. Vašu kuchyňu si zariaďte tak, aby vyhovovala najviac Vám a aby ste optimálne využili priestor. Kuchynské linky predstavujú kompaktné úložné priestory, v ktorých môžete uložiť Váš riad, príbor, hrnce a iné potrebné náležitosti v kuchyni. Okrem elektrospotrebičov, je veľmi dôležitá aj pracovná doska, na ktorej budete pripravovať všetky Vaše jedlá a ktorá tiež slúži na odloženie varnej kanvice, kávovaru toastra atď. K dispozícií máte aj spodné skrinky, ktoré dodávajú linke stabilitu. Kuchynská doska sa málokedy dodáva priamo s výrezom. Zákazník má potom možnosť sám zvoliť umiestnenie niektorých častí, aby bola kuchyňa zariadená podľa jeho predstáv. V dobre zariadenej kuchyni sa zdržiavate radi. Ak máte v kuchyni dosť miesta, môžete sem umiestniť aj stôl a stoličky a spojiť tak kuchyňu s jedálňou.

Zväčšenie a kombinovanie

Kuchynské linky dodávame v rôznych dizajnoch. Skrinky so sklenenými dvierkami, upútajú okamžite pozornosť na svoj obsah, rovnako aj spracovanie a dizajn drevených dvierok a jednoduchá údržba sú faktory, ktoré prispievajú k tomu, že máme v ponuke linky pre každý vkus. Rovnako ponúkame linky v rôznych farbách a linky ktoré Vám umožnia integrovať Vaše spotrebiče. Jednotlivé časti sú oddelené a preto je možné medzi ne vsunúť iné spotrebiče, prípade rozšíriť úložné plochy. Využívajte svoj priestor naplno a efektívne.

Miesto na viac

Samostatné skrinky kuchynskej linky často zaberajú nechcený priestor, je teda podstatné, aby všetky časti linky spolu dobre sedeli. Zostane Vám tak ešte nejaký ten priestor na kvetiny a iný kuchynský nábytok, prípadne jedálenský kút. Predovšetkým v malých bytoch bez jedálne je príjemné, keď v kuchyni ostane ešte priestor na stoly a stoličky, na ktorých sa dá pohodlne najesť. Jednotná výška jednotlivých častí umožňuje, aby sme na ne položili pracovnú dosku, ktorá bude ľahko utierateľná, ale zároveň odolná voči porezaniu a teplu a vo výške ktorá nám zabezpečí komfort. Takto môžete pripravovať Vaše jedlá pohodlne a bez strachu z baktérií. Časy, kedy ste museli krájať zeleninu alebo mäso na malom stolíku a prehnutý sú dávno preč. Pracovnú dosku poutierate jednoducho s navlhčenou utierkou a odstránite tak všetky nečistoty. Vzdať sa však musíte agresívnych čistiacich prostriedkov, aby sa Vás kuchynský nábytok nepoškodil. 

www.bighome.sk je kvalita

Náš internetový obchod Vám ponúka široký sortiment produktov, ktoré sú vhodné pre Vaše nápady zariadenia Vášho domova. Prezrite si túto ponuku a vyberte si nie len z kuchynských liniek, ale aj z iných doplnkov, ktoré potrebujete. Ponúkame Vám kvalitné spracovanie kuchynských liniek z rôznych materiálov. V prípade, že si želáte špičkovú kvalitu je potrebné vyhľadávať predovšetkým linky z masívneho dreva. To však neznamená, že linka z MDF dosiek nemôže byť tiež veľmi kvalitná.  V prípade, že potrebujete poradiť so zariadením, neváhajte nás kontaktovať.

Objednávka a doručenie

Okrem jednoduchého nákupu Vám ponúkame aj ďalší servis, ktorý robí Váš nákup pohodlnejším. Váš tovar si môžete objednať pohodlne z Vášho domova. Stačí keď si vyberiete na našej internetovej stránke a ušetríte si tak stresujúce návštevy obchodných centier. Prehliadnite si teda  v klude náš sortiment kuchynských liniek a premerajte si dôkladne rozmery, výhoda pre Vás je, že svoj výber môžete pred zrealizovaním objednávky meniť. Ak ste si teda vybrali Vašu kuchynskú linku, môžeme Vám povedať, že jej objednanie je ľahšie ako detská hra. Stačí Vám zopár klikov a Vaša objednávka je uskutočnená. Vložte Vami vybraný tovar do nákupného košíka a vyberte si spôsob platby. Po uskutočnení objednávky bude dodávka zrealizovaná v čo najkratšom možnom časovom období. Tovar doručíme až k Vám domov. Prajeme Vám prijemné chvíle pri nakupovaní a uskutočňovaní svojich snov v oblasti bývania.