Informácie o produktoch: 0948 405 512

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky

Konferenčný stolík je ústredným bodom pozornosti vo Vašej obývacej izbe

Konferenčný stolík je ústredným bodom pozornosti Vašej obývacej izby, v ktorej strávite väčšinu Vášho voľného času. Stolík a jeho odkladacie plochy Vám spríjemňujú bývanie a robia ho pohodlnejším. Malý konferenčný stolík bude vynikajúco dotvárať atmosféru pred jednoduchou pohovkou, zatiaľ čo väčší stolík je vhodnejší pri sedacích súpravách. Prostredníctvom Vášho konferenčného stolíka umožníte Vášmu štýlu prejaviť sa a vyniknúť. Nájdite si Váš konferenčný stolík, ktorý Vás bude sprevádzať najbližšie roky na stránke bighome.sk.

 

Konferenčný stolík je veľmi praktický, môžete naňho položiť všetko, čo ste pripravili pre Vašu návštevu, či odložiť veci, ktoré bežne používate, ako diaľkové ovládanie, časopisy, noviny a to tak, aby boli ,,poruke”. Prípadne ho môžete využiť aj pre romantické osvetlenie miestnosti sviečkami, ktoré naňho položíte. Práve pre toto svoje všestranné využitie sú konferenčné stolíky veľmi pekné a sú trendom dnešnej doby. Vďaka novému konferenčnému stolíku zmeníte pôvodné vnímanie Vašej sedacej súpravy z tradičnej, klasickej na modernú. Väčšie konferenčné stolíky Vám ponúkajú aj odkladacie priestory. Hladký konferenčný stolík s vysokým leskom pôsobí v každej veľkosti ušľachtilo a zdržanlivo. Síce nie je konferenčný stolík jediným stolom v obývacej izbe, podobne ako jedálenský stôl nám slúži pre strávenie spoločných chvíľ s rodinou prípadne rodinnými priateľmi a tiež predstavuje miesto, na ktorom strávime veľa času aj sami. Máme pre Vás konferenčný stolík s ktorým budete určite chcieť žiť a bývať!

Štýl konferenčného stolíka

Sortiment konferenčných stolíkov je veľmi rozsiahly. Výzor a dizajn týchto stolíkov je presne tak dôležitý a stojí v centre pozornosti nášho výberu, ako aj materiály z ktorých sú vyrobené. Dojem salónu resp. vestibulu je možné vzbudiť cez integrované LED osvetlenie konferenčného stolíka v nezvyčajných farbách. Dôležitou otázkou je: ,,Vybrať si stolík s vysokým leskom v bielej farbe alebo stolík v striebornej farbe?” Žiadny problém! Poradíme Vám. Stolík s nastaviteľnou výškou Vám môže slúžiť aj ako stolík na jedenie, zatiaľ čo stolík v tvare truhly Vám poskytne úložný priestor pre poriadok vo Vašom domove. Ak sa teda pýtate, či konferenčný stolík môže byť otáčateľný a nastaviteľný, odpoveď je veľmi jednoduchá ,,Áno”! Ak je stolík otáčateľný, máte úložné plochy presne tam, kde ich potrebujete. Preto je úplne jasné, že obyčajné stolíky Vám nemusia od tejto chvíle stačiť. Nábytok v nás vzbudzuje pocity, cez svoj elegantný dizajn a exkluzivitu a samozrejme materiály z ktorých je vyrobený. Spracovanie ovplyvňuje okrem konštrukcie a použitého materiálu aj cena Vášho nového stolíka. Získate ním však kúsok nábytku, na ktorom bude môcť celé roky vítať Vašich priateľov.

Údržba, spracovanie a montáž našich stolíkov

Jednotlivé materiály, z ktorých sú stolíky vyrobené (drevo, kov, sklo) neurčujú len ich pôsobenie na naše pocity, ale aj funkciu a údržbu tohto stolíka. Pre pravidelné čistenie Vám postačí obyčajná handrička. Stoly zo skla sa môžu leštiť čistiacim prostriedkom na sklo a na stoly, ktoré sú lakované Vám postačí rovnako vlhčená handrička. Pri našich stoloch nie je potrebná údržba ako olej na drevo a podobne. Spracovanie našich stolov je veľmi kvalitné. Dodanie stolíkov je možné prostredníctvom kuriéra alebo osobného odberu. V závislosti od konštrukcie stolíka dodávame stolík zmontovaný, alebo v demonte s návodom na jeho montáž.

Alternatívy ku konferenčnému stolíku

V zásade môžeme povedať, že úzky odkladací stolík vedľa gauču zaberie omnoho menej miesta ako veľký konferenčný stolík pred Vaším gaučom. Ak máte málo obytného priestoru alebo konferenčné stolíky jednoducho nie sú Vaším štýlom, ponúka sa Vám možnosť využiť malé stolčeky na sedenie ako alternatívu ku stolíku. Je na ne možné uložiť nápoje, časopisy a knihy. Stolčeky majú v tomto prípade ideálnu veľkosť porovnateľnú s odkladacím stolíkom. Vhodne vybraný stolček Vám bude ideálne sedieť k Vášmu kreslu, či sedacej súprave. Ďalšou výhodou je, že ak Vás navštívi viacero hostí, budú môcť tento stolček použiť aj na sedenie.

Nákup, oddych, dodávka - Váš stôl od Bighome

Vaše hľadanie vhodného konferenčného stolíka má tiež svoj koniec. Objednajte si svoj konferenčný stolík a iné tovary jednoducho a pohodlne z Vášho domova. Výhodou pre Vás je, že ste neustále v pohodlí domova a môžete si všetko ešte raz premerať. Prezrite si, čo ešte do Vášho domova potrebujete a zostaňte pri tom pohodlne sedieť s laptopom na Vašej pohovke. Dodávku vybraného tovaru zabezpečíme za Vás a doručíme k Vám domov. Náš zákaznícky servis je Vám kedykoľvek k dispozícií a teší sa z možnosti pomôcť Vám. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.