Informácie o produktoch: 0948 405 512

Kreslá

Kreslá

Kreslo je vynikajúca časť nábytku určená pre Váš relax

Kreslo nesmie chýbať v žiadnej obývačke! Kreslo ako útulná odpočívacia oáza pozýva k oddychu a relaxu. Na www.bighome.sk nájdete moderné a klasické kreslá v rôznych vyhotoveniach a pre každý štýl, ktorý ako zákazník preferujete.Kto nepozná dôsledky náročného a stresujúceho pracovného dňa v kancelárií? Človek sa cíti totálne vyhorený. Naše vnútorné batérie sa nám zdajú prázdne. Je teda najvyšší čas načerpať novú energiu.  Šťastný je len ten, kto v tomto momente môže povedať, že má pohodlné kreslo na oddych a relax. Kreslo sa v takejto situácií ukazuje ako najefektívnejšia časť nábytku. V porovnaní s ostatnými čalúnenými časťami nábytku ponúka kreslo vďaka vysokému operadlu a dvom opierkam na ruky bezhraničný priestor pre oddych. Kto však používa kreslo výhradne samé, dopúšťa sa krivdy sám na sebe. Kreslo v kombinácií s pohovkou alebo stolčekom, či taburetkou rozvíja jeho celkový potenciál. Útulným večerom  s Vašimi priateľmi a rodinou už nestojí nič v ceste.  Nájdite u nás Vašu obľúbenú časť nábytku. Ponuka kresiel na www.bighome.sk je veľmi rozsiahla, čo zaručuje, že si prídete na svoje. 

 

Klasické alebo moderné kreslo?

V každom dome a každom byte máme miesto, kde sa vraciame, keď si chceme oddýchnuť. Miestnosti ako spálňa alebo útulná kúpeľňa s vaňou sú na oddych a relax najlepšie. Najkrajší a najlepší oddych zažijeme ale len v obývačke. Posadíme sa do kresla, rozdúchame oheň v krbe a siahneme po dobrej knihe alebo víne. U nás nájdete pohodlné kreslá v rôznych variáciách a štýloch. Klasické kreslo ,,ušiak” je stále veľmi obľúbené. Moderné kreslá alebo otáčacie kreslá Vám môžu ponúknuť emocionálny zážitok zo svojho dizajnu a praktické funkcie.

Jednoducho si vyložiť nohy

Keď si chcete pohodlne pozrieť film v televízií, potom si určite chcete aj pohodlne vyložiť a vystrieť nohy. Preto Vám ponúkame v našom internetovom obchode aj iné kusy nábytku, ktoré sa Vám hodia k Vášmu kreslu a to stolčeky, taburetky, lavice. Rovnako Vám ponúkame špeciálne TV a relax kreslá, ktoré majú plochu na vyloženie nôh zabudovanú. Táto plocha sa dvíha v momente, keď sa operadlo posunie dozadu. 

Perfektná vášeň k odpočinku

Kreslo je určene predovšetkým pre Váš perfektný odpočinok a je jedno, či ide o ležadlové kreslo, čalúnené kreslo alebo hojdacie kreslo. A to najlepšie na tom je, že čalúnený nábytok nemusí byť vôbec drahý. U nás nájdete kvalitný relaxačný nábytok v rôznych cenových stupňoch. Ak si chcete zakúpiť kreslo, nemali by ste dlho otáľať, aby Vaše štyri steny nestrácali na útulnosti. Dnes už kreslá nie sú len jednoduchým a útulným nábytkom na sedenie, sú zhotovované z rôznych materiálov a v priebehu rokov sa výrazne zmenila ich forma. Tajomstvo vysokého komfortu je skryté v pružení a čalúnení. Pruženie, molitán, Styropor a iné materiály dodávajú kreslu jeho výnimočné sedacie vlastnosti.

Takto sa budete starať o Vaše kreslo správne

Obzvlášť kožené kreslo si zaslúžilo medzi čalúneným nábytkom v mnohých obývacích izbách výnimočné postavenie z hľadiska jeho hodnoty. Nie je ťažké si takéto kreslo zaopatriť, stojí však nie vždy malé peniaze. Avšak ponúka nám niekoľko výhod v oblasti starostlivosti v porovnaní s bežnými kreslami čalúnenými látkou. Keď žijete v domácnosti s deťmi, tak sa občas stane, že sa rozleje nejaký nápoj a podobne. Pri tradičnom čalúnenom nábytku by ste museli rýchlo čistiť a drhnúť, aby neostali žiadne fľaky. Kreslo z kože nenasáva tekutiny tak rýchlo. Na podobné maléri teda môžete zabudnúť aj v prípade, že Vaše dieťa počas pitia alebo jedenia niečo pokvapká, či natrúsi, dokážete to omnoho rýchlejšie upratať ako pri tradičnom kresle.

S kreslom sa jednoducho býva krajšie

Medzi najnovšie trendy v oblasti kresiel patria tzv. vestibulové kreslá. V moderných formách kresiel sa objavujú aj koktailové kreslá. Futurálny dizajn nebráni komfortu a neznamená preňho žiadnu prekážku. Kto si chce chvíľku nenútené oddýchnuť, môže sa zvaliť na sedacie vaky, ktoré ponúkajú neporovnateľný zážitok. Skúste si len raz sadnúť do vaku a zaručujeme Vám, že sa už len neradi budete chcieť opäť postaviť. Kreslá prinášajú relaxačnú oázu priamo k Vám domov. Rozhliadnite sa, v našom sortimente prinášame kreslá Vašich snov, ktoré sa Vám určite hodia do Vášho domova, či pracovne.

Kreslá u nás na www.bighome.sk

Podarilo sa nám Vás zaujať? Nájdite si teda teraz nejaké kreslo v našej neobmedzenej ponuke. Môžete to spraviť v plnom pokoji a pohodlí, pretože u nás na rozdiel od bežných obchodov nakupujete z pohodlia domova a 24 hodín denne na internete. Objednajte si Váš želaný tovar online cez laptop alebo PC a my zabezpečíme dopravu Vami vybraného tovaru k Vám domov na zadanú adresu. Jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie prosto nemôže byť. Nakupujte na Bighome - Domov na tisíc spôsobov!