Informácie o produktoch: 0948 405 512

Obývacie steny

Obývacie steny

Obývacie steny: Kráľovská trieda nábytku do obývačky

Obývaciu stenu môžeme s pokojným srdcom nazvať All-in-one riešením (riešením ,,všetko v jednom”) pre obývaciu izbu. Obývacia stena na Vás zapôsobí cez svoj jednotný štýl a množstvo úložného priestoru. Dobrá obývacia stena Vám musí poskytnúť priestor pre Vašu televíziu, ako aj prehrávač hudby, či zbierku filmov. Obývacia stena dodáva pocit pohody v domácnosti bez toho, aby bol Váš domov preplnený. Nájdite si Vašu obývaciu stenu u nás v internetovom obchode www.bighome.sk 

Už naši starí rodičia jedávali koláče, pozerali televíziu, alebo si užívali spoločné rodinné večery a posedenia v obývačke. Aj v dnešnej dobe strávime veľa nášho voľného času práve v obývačke. Obývacia stena sa stala preto centrom pozornosti v modernej obývacej izbe. Obývacia stena nám dodáva pocit domova. V obývacej stene si môžete bez problémov roztriediť, prípadne uložiť Vašu televíziu, Hifi vežu, knihy, hry, či poháre. S časom sa postupne menili aj požiadavky na obývacie steny. Moderná obývacia stena Vám musí poskytnúť priestor na širokouhlú obrazovku a rovnako aj Surround-Sound-System (systém ozvučenia) s potrebným príslušenstvom. Rovnako žiaduce sú aj skrinky so zabudovaným osvetlením, či farebným LED osvetlením a podobne. 

 

Čo presne je obývacia stena

Obývacia stena v sebe kombinuje rôzne druhy nábytku, ako regále, vitríny a  skrinky. V obývacej stene je samozrejme pripravené miesto aj pre televíziu, či Hifi prehrávač, DVD prehrávač a iné. Popri tom Vám obývacia stena ponúka aj množstvo úložného priestoru a vitríny často vrátane osvetlenia. Všetky svoje zbierky kníh, fotiek, či porcelánu tu môžete bezproblémovo roztriediť a uložiť. TV stolík je obyčajne stredobodom obývacej steny, čo vnáša aj Vašu televíziu do centra diania. Nakoľko priania ľudí sú rôzne, samozrejme existujú aj obývacie steny, ktorých súčasťou nie sú úložné priestory na spotrebiče do obývačky. Jednotlivé časti obývacej steny sa dajú rôzne poskladať, čo zabezpečuje ich flexibilitu, a stena Vám tak bude prinášať každodennú radosť už len z pohľadu na ňu. 

Usporiadanie ostáva na Vás

Ako usporiadate jednotlivé časti Vašej obývacej steny je závisle na priestoroch, v ktorých ju chcete umiestniť a samozrejme na Vašej osobnej predstave a prianí. Jednotlivé časti obývacej steny obyčajne nie sú spolu pevne spojené, čo Vám dáva možnosť využiť Vašu vlastnú kreativitu. Dáva Vám to rovnako možnosť doplniť Vašu obývaciu stenu inými vitrínami, či skrinkami, pre získanie väčšieho úložného alebo výstavného priestoru. Nie vždy musí Vaša televízia stáť v centre steny, množstvo stien ponúka aj možnosť skryť Vašu televíziu za dvierka, podobne ako to bolo pri klasických obývacích stenách. V dnešnej dobe nie je nutné, aby obývacia stena za každých okolností zabrala celú stenu obývačky. Dnes vsádzame na decentnosť a jednoduchosť, čo Vám dáva možnosť vytvoriť jedinečnú súhru Vašej steny spolu s farbou miestnosti. Modely s osvetlením dokonale zvýraznia Vaše zbierky alebo cenností na ktoré ste hrdý. 

Od uletenosti k decentnosti

Je jedno ktorý obytný štýl uprednostňujete, pretože u nás si môžete vybrať Vašu novú obývaciu stenu z najrôznejších štýlov. Ak máte radi eleganciu, či hladký povrch, zrejme sa Vám bude páčiť moderná stena s vysokým optickým leskom. Obývacia stena z masívneho dreva, ako dub alebo borovica sa hodia predovšetkým do obývačky zariadenej v rustikálnom vidieckom štýle. Biely dub vyžaruje priateľskú a idylickú atmosféru. Modely z tmavo spracovaného dreva pôsobia obzvlášť ušľachtilo  a hodia sa do klasicky zariadených priestorov. Takéto obývacie steny majú obyčajne väčší ukladací priestor na Vaše knihy. Ak ste práve na ceste hľadania Vašej obývacej steny, určite si pozrite našu širokú ponuku z ktorej by sme Vám odporúčali predovšetkým moderné štýly s LED osvetlením, ktoré sú určené pre širokouhlý televízor a multimediálne systémy.

Vaša nová obývacia stena na www.bighome.sk

Časy kedy ste Váš voľný čas, či sobotu museli tráviť v preplnených predajniach nábytku je už dávno preč. Na našej stránke môžete úplne jednoducho a pohodlne nakúpiť vo virtuálnom nákupnom košíku a svoj tovar si objednať kedykoľvek chcete. Navštívte jednoducho náš internetový obchod a prejdite si našu širokú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Tovar dodáme až k Vám domov na zadanú adresu. Ak s tovarom nie ste stopercentne spokojný, môžete ho do 14 dni bez problémov vrátiť. V prípade, že chcete byť informovaný o našich novinkách a trendoch v oblasti bývania, neváhajte a zaregistrujte sa u nás. Budete tak neustále informovaný prostredníctvom newsletterov a získate aj iné výhody. Prajeme Vám veľa zábavy pri nakupovaní Váš www.bighome.sk