Magazín


Obývacie zostavy 

ABRAX


   

AGLA


   

COLISSE


   

ARATON


   

ADRIENNA


   

KVENTIN


Obývacie zostavy

Obývacie zostavy: Len pre Vás!

Obývaciu zostavu môžeme s pokojným srdcom nazvať All-in-one riešením (riešením ,,všetko v jednom”) pre obývaciu izbu. Obývacia zostava na Vás zapôsobí cez svoj jednotný štýl a množstvo úložného priestoru. Dobrá obývacia zostava Vám musí poskytnúť priestor pre Vašu televíziu, ako aj prehrávač hudby, či zbierku filmov. Obývacia zostava dodáva pocit pohody v domácnosti bez toho, aby bol Váš domov preplnený. Nájdite si Vašu obývaciu zostavu u nás v internetovom obchode www.bighome.sk

Už naši starí rodičia jedávali koláče, pozerali televíziu, alebo si užívali spoločné rodinné večery a posedenia v obývačke. Aj v dnešnej dobe strávime veľa nášho voľného času práve v obývačke. Obývacia zostava sa stala preto centrom pozornosti v modernej obývacej izbe. Obývacia zostava nám dodáva pocit domova. V obývacej zostave si môžete bez problémov roztriediť, prípadne uložiť Vašu televíziu, Hifi vežu, knihy, hry, či poháre. S časom sa postupne menili aj požiadavky na tento druh  nábytku. Moderná obývacia zostava Vám musí poskytnúť priestor na širokouhlú obrazovku a rovnako aj Surround-Sound-System (systém ozvučenia) s potrebným príslušenstvom. Rovnako žiaduce sú aj skrinky so zabudovaným osvetlením, či farebným LED osvetlením a podobne. 

 

Čo presne je obývacia zostava

Obývacia zostava v sebe kombinuje rôzne druhy nábytku, ako regále, vitríny a  skrinky. V obývacej zostave je samozrejme pripravené miesto aj pre televíziu, či Hifi prehrávač, DVD prehrávač a iné. Popri tom Vám obývacia zostava ponúka aj množstvo úložného priestoru a vitríny často vrátane osvetlenia. Všetky svoje zbierky kníh, fotiek, či porcelánu tu môžete bezproblémovo roztriediť a uložiť. TV stolík je obyčajne stredobodom obývacej zostavy, čo vnáša aj Vašu televíziu do centra diania. Nakoľko priania ľudí sú rôzne, samozrejme existujú aj obývacie zostavy, ktorých súčasťou nie sú úložné priestory na spotrebiče do obývačky. Jednotlivé časti obývacej zostavy sa dajú rôzne poskladať, čo zabezpečuje ich flexibilitu, a zostava Vám tak bude prinášať každodennú radosť už len z pohľadu na ňu.

Usporiadanie ostáva na Vás

Ako usporiadate jednotlivé časti Vašej obývacej zostavy je závisle na priestoroch, v ktorých ju chcete umiestniť a samozrejme na Vašej osobnej predstave a prianí. Jednotlivé časti obývacej zostavy obyčajne nie sú spolu pevne spojené, čo Vám dáva možnosť využiť Vašu vlastnú kreativitu. Dáva Vám to rovnako možnosť doplniť Vašu obývaciu zostavu inými vitrínami, či skrinkami, pre získanie väčšieho úložného alebo výstavného priestoru. Nie vždy musí Vaša televízia stáť v centre, množstvo zostáv ponúka aj možnosť skryť Vašu televíziu za dvierka, podobne ako to bolo pri klasických obývacích stenách. V dnešnej dobe nie je nutné, aby obývacia zostava za každých okolností zabrala celú Vašu obývačku. Dnes vsádzame na decentnosť a jednoduchosť, čo Vám dáva možnosť vytvoriť jedinečnú súhru Vašej zostavy spolu s farbou miestnosti. Modely s osvetlením dokonale zvýraznia Vaše zbierky alebo cenností na ktoré ste hrdý. 

Od uletenosti k decentnosti

Je jedno ktorý obytný štýl uprednostňujete, pretože u nás si môžete vybrať Vašu novú obývaciu zostavu z najrôznejších štýlov. Ak máte radi eleganciu, či hladký povrch, zrejme sa Vám bude páčiť moderná zostava s vysokým optickým leskom. Obývacia zostava z masívneho dreva, ako dub alebo borovica sa hodia predovšetkým do obývačky zariadenej v rustikálnom vidieckom štýle. Biely dub vyžaruje priateľskú a idylickú atmosféru. Modely z tmavo spracovaného dreva pôsobia obzvlášť ušľachtilo  a hodia sa do klasicky zariadených priestorov. Takéto obývacie zostavy majú obyčajne väčší ukladací priestor na Vaše knihy. Ak ste práve na ceste hľadania Vašej obývacej zostavy, určite si pozrite našu širokú ponuku z ktorej by sme Vám odporúčali predovšetkým moderné štýly s LED osvetlením, ktoré sú určené pre širokouhlý televízor a multimediálne systémy.

Vaša nová obývacia zostava na www.bighome.sk

Časy kedy ste Váš voľný čas, či sobotu museli tráviť v preplnených predajniach nábytku je už dávno preč. Na našej stránke môžete úplne jednoducho a pohodlne nakúpiť vo virtuálnom nákupnom košíku a svoj tovar si objednať kedykoľvek chcete. Navštívte jednoducho náš internetový obchod a prejdite si našu širokú ponuku, z ktorej si určite vyberiete. Tovar dodáme až k Vám domov na zadanú adresu. Ak s tovarom nie ste stopercentne spokojný, môžete ho do 14 dni bez problémov vrátiť. V prípade, že chcete byť informovaný o našich novinkách a trendoch v oblasti bývania, neváhajte a zaregistrujte sa u nás. Budete tak neustále informovaný prostredníctvom newsletterov a získate aj iné výhody. Prajeme Vám veľa zábavy pri nakupovaní Váš www.bighome.sk