Informácie o produktoch: 0948 405 512

Servírovacie stolíky

Servírovacie stolíky

Servírovací stolík- praktický pomocník do domácnosti

Mnohostranné a mobilné servírovacie stolíky sú vhodné nie len pri podávaní jedla hosťom, ale sú vhodným a nenahraditeľným pomocníkom do kuchyne aj počas bežných dní. Na našej stránke nájdete množstvo servírovacích stolíkov do kuchyne alebo iných miestností, v rôznych variantoch, ktoré čakajú len na Váš výber.

 

Servírujte Vašej jedlá správe

Nábytok na kolieskach slúži obyčajne na presúvanie a ,,pendlovanie hore-dole” medzi kuchyňou a jedálňou. Slúži na transport jedál a nápojov. Servírovacie stolíky Vám ušetria niekoľko ciest medzi kuchyňou a jedálňou, budete sa tak môcť naplno venovať Vaším hosťom. V prípade, že je Váš stolík plný teplých lahôdok, máte o pozornosť Vašich hostí postarané. Na stolíku môžete servírovať chrumkavú pečienku alebo hydinu a to pred očami Vašich hostí a bez toho, aby ste sa museli nakláňať ponad jedálenský stôl. Niektoré stolíky vám umožňujú aj flambovať a tak poskytnúť Vašim hosťom nezabudnuteľný zážitok zo stolovania.

Praktický servírovací stolík

Servírovací alebo odkladací stolík poskytuje pomoc aj pri problémoch s priestorom. Najmä ak máte veľa hostí, môže sa stať, že na jedálenskom stole začne byť pritesno. Kam teda odložiť všetky misky s prílohami, mäsom a vynikajúcimi omáčkami? Samozrejme na Váš servírovací stolík, kam môžete odložiť všetko, čo už na jedálenskom stole nenachádza svoje miesto. Prázdne taniere a iný riad jednoducho odložíte, aby to neobťažovalo Vašich hostí. Servírovací a odkladací stolík Vám môžu byť veľmi dobrým pomocníkom aj pri upratovaní.

Servírovací stolík trochu ináč

Aké by to bolo, keby ste Vašu polovičku raz prekvapili raňajkami na podnose? V našej ponuke nájdete servírovacie stolíky, ktoré  majú vyberateľný podnos, na ktorý sa zmestí všetko, čo je potrebné pre výdatné raňajky vo dvojici, vrátane kahančeku a malého kvietku. Servírovací stolík Vám môže poslúžiť aj ako mobilný bar, z ktorého môžete svojím hosťom servírovať nápoje. Servírovací, či odkladací stolík je vhodný aj pre servírovanie poobedného čaju alebo kávy Vaším priateľom. Praktický odkladací stolík je možné použiť aj v malých domácnostiach, kde bývate sami. Tu môže byť použitý aj ako stôl na jedenie, pre svoje malé rozmery nezaberie veľa miesta. Je ho možné presunúť do ktorejkoľvek izby a potom ho opäť vrátiť do kuchyne. Servírovacie a odkladacie stolíky rozhodne zvyšujú moderný dizajn a odbúravajú nostalgiu Vašej kuchyne. Ich hodnota nie je len dizajnová. Ich hodnota spočíva predovšetkým v ich širokej funkcionalite. V šuplíkoch, ktoré tieto stolíky majú si môžete uložiť Váš príbor prípadne iné kuchynské veci. V poličkách na fľaše môžu nájsť vhodné miesto Vaše obľúbené vína. V prípade, že je stolík vybavený chladiacim zariadením, ostávajú aj Vaše šaláty čerstvé a svieže. 

Servírovací a odkladací stolík je nevyhnutnosťou aj pre záhradu

Servírovací a odkladací stolík Vám môže byť vynikajúcim pomocníkom aj v exteriéri. Pri grilovačke alebo večerných posedeniach pod letnou oblohou s hviezdami zvládnete obslúžiť bez problémov a námahy svojich priateľov. Modely vyrobené z dreva ako je teak alebo z umelej hmoty zvládnu aj poriadny lejak. Stolíky z kovu pôsobia na terase skôr nostalgicky a vytvárajú tak inú atmosféru. Na stolík môžete umiestniť aj kvetiny, ktoré pestujete a zaručujeme Vám, že sa na ňom budú veľmi dobre vynímať.

Pre každého vkus máme správny štýl

Praktického pomocníka pre všedný deň Vám vieme ponúknuť v rôznych štýloch od rustikálneho až k avantgardnému štýlu. Moderné servírovacie a odkladacie stolíky sa nezameriavajú len na svoj funkčný charakter. Moderné stolíky sa vyrábajú aj s ohľadom na ich optický vzhľad. Existujú rôzne kombinácie materiálov od dreva, skla, kovu až po pochrómované vrchné plochy. Využívajú sa aj rôzne druhy recyklovaného dreva a trendovej patiny.  Vybrať si môžete z okrúhlych, oválnych, rohových alebo štvorcových stolíkov. Na www.bighome.sk určite nájdete svojich favoritov. Prejdite si našu ponuku a zrealizujte online objednávku. Váš tovar Vám doručíme až domov na zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich operátorov na online chate. Radi Vám pomôžu a zodpovedajú Vaše otázky. 

Pomocník pri každej príležitosti

Mobilný servírovací a odkladací stolík má jednoznačne svoj potenciál a nadobudol kultový status. Jedná so o multifunkčného domáceho pomocníka, ktorý sa cez svoje úžitkové vlastnosti stáva  nenahraditeľnou súčasťou Vašej domácnosti. Servírovacie a odkladacie stolíky sa môžu postarať o štýlové pohostenie Vašich hostí a môžeme ho pokladať za nevyhnutnosť stolovania na úrovni. Stolíky ponúkajú odkladacie plochy na všetko, čo na jedálenskom stole už nemá čo hľadať. Stolíky radi prevezmú úlohu nemého sluhu, ktorého môžete po skončení pohostenia jednoducho odtiahnuť.