Informácie o produktoch: 0948 405 512

Taburetky

Taburetky

Mnohostranné použitiea výnimočný vzhľad našich taburetiek

V dnešnej dobe nám komfort pri sedení môžu ponúknuť rôzne druhy nábytku. Jeden z týchto druhov nábytku je aj taburetka. Zažite spolu s nami výhody tohto druhu nábytku a nechajte sa inšpirovať jednotlivými kúskami pri zariaďovaní Vášho domova.

Nábytok na sedenie patrí k základnému zariadeniu každého domova. Okrem tradičnej pohovky v obývacej izbe, je niekedy potrebné doplniť počet miest na sedenie, ak chcete stráviť spoločný čas s priateľmi. Obyčajne Vám doma stačí sedačka, prípadne sedacia súprava na to, aby ste pohodlne usadili každého hosťa. Čo ak príde ale hostí viac? Riešením je vybavenie Vašej obývačky vhodnými taburetkami, ktoré by vyhovovali Vášmu vkusu a vytvárali súhru s celou atmosférou. Budete tak mať v zálohe aj flexibilné riešenie sedenia v prípade väčšieho počtu hostí.

 

Komfort

Problém, ktorý prináša množstvo druhov nábytku so sebou je veľkosť. Práve tieto problémy Vás počas vyberania nábytku zaťažujú najviac. Jednotlivé kusy nábytku nie je možné len tak premiestniť. Pri taburetkách sa ale s podobnými problémami nemusíte zaoberať. Taburetky sa dajú veľmi ľahko zodvihnúť a premiestniť a tým Vám poskytujú komfort sedenia na ktoromkoľvek mieste vo Vašom domove. Vybrať si môžete z variantov taburetky, ktoré šetria priestor alebo z väčších modelov.

Multifunkčná a kompatibilná taburetka

Mobilitu sedenia, Vám môžu ponúknuť najrozličnejšie formy, veľkosti, farby a štýly taburetiek. V našej ponuke určite nájdete niečo, čo sa hodí ako varianta pre Váš domov. Ponúkame rôzne varianty taburetiek, od klasických až po moderné sedacie kocky, alebo iné formy. Funkcionalita taburetiek je rôzna a nemusia Vám slúžiť len na sedenie. Môžu sa používať aj na odkladanie vecí, prípadne na vyloženie nôh pred televíziou a podobne.

Získajte Vašu taburetku online

Ak ste sa práve rozhodli nakúpiť nový nábytok do Vášho domova a hľadáte časti nábytku na sedenie a máte málo času alebo nemáte chuť svoj čas obetovať preplneným obchodným centrám, potom by ste mali vyskúšať nakupovanie online. Www.bighome.sk Vám ponúka široký sortiment nábytku z ktorého si môžete vybrať podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám aj dopravu Vášho tovaru k Vám domov na zadanú adresu. V prípade otázok určite neváhajte kontaktovať našich operátorov na online chate, ktorí Vás radi obslúžia. 

Štýlový TV nábytok pre neopakovateľný zážitok z pozerania TV

V žiadnej miestnosti nášho domova nestrávime toľko času, koľko v obývačke. Preto by mali byť pohodlné večeri pri televízií v budúcnosti pre vás ešte pohodlnejšie a krajšie. Prezrite si našu ponuku a zistíte, že ponúkame ten správny výber.

Či je to už detská izba, kuchyňa alebo obývačka, televízia si v každej z týchto miestností nájde vhodné miesto a využitie. Preto je dnes TV nábytok veľmi podstatnou časťou Vášho domova a je koncipovaný pre rôzne štýly a koncepty bývania.  V niektorých prípadoch je televízia skrytá za dvierkami, prípadne je možné uschovať DVD-prehrávač, Blu-ray-Player, DVD-ečka a CD-ečka do šuplíkov. Samozrejme vhodne navrhnutý TV nábytok musí umožniť skrytie káblov, ktoré by pokazili atmosféru našej obývačky. Naša ponuka sa nezameriava len na samostatné stolíky na TV, môžete u nás nájsť aj komplexné riešenia obývacích stien, z ktorých si určite vyberiete to, čo potrebujete. 

Funkcionalita sa musí stretnúť s dizajnom

Moderná obývacia stena alebo môžeme povedať TV stena je dnes omnoho viac, než len nejaké riešenie uloženia Vašej televízie. V zjednotenom prevedení Vám TV stena musí poskytnúť inovatívne formy riešenia pre uloženie Vašej širokouhlej TV a úložných priestorov pre iné spotrebiče. TV nábytok je potrebné posudzovať aj podľa jeho originálnosti, použitých materiálov, praktických funkcií a samozrejme dizajnu. Predstavte si aké by to bolo mať TV obývaciu stenu s pekným vzhľadom, vysokým leskom, v modernej čiernej, ktorá by Vašej televízii dodávala dojem  multidimenzionálneho obrazu, a podčiarkovala ho ako výnimočnú hodnotu Vašej obývačky. Ako sme spomenuli vedľa dizajnu a farby nesmiete zabudnúť na funkcionalitu Vášho TV nábytku. Nábytok tohto charakteru musí byť veľmi praktický. Musíme zvážiť aj funkcie ako úschova káblov, alebo možnosť uloženia našej HIFI veže, či CD zbierky a podobne. Ak sa však rozhodnete pre decentný TV nábytok, môže sa Vám stať, že v prípade výmeny TV za domáce kino Vám tento nábytok nebude už vyhovovať a bude nepostačujúci. Veľmi často sa televízia umiestňuje aj priamo na stenu, čím získate skvelý výhľad z každého miesta. Moderný TV nábytok Vám musí umožniť pohodlné a útulné bývanie s využitím najnovších inovácií v danej oblasti a prispôsobení nábytku týmto inováciám.

Spracovanie a montáž

Aby bola Vaša televízia bezpečne uložená, dbáme pri  našom TV nábytku na dobré prevedenie. Čokoľvek si objednáte, ručíme za to, že sa jedná o nábytok, ktorý znesie aj väčšiu záťaž a s dobrou konštrukciou a v každom prípade je schopný udržať Vaše spotrebiče. Materiály ako nerozbitné sklo, robustný kov, MDF dosky alebo masívne drevo sú kvalitne spracované a zabezpečujú tak dlhú životnosť nábytku, ktorý bude funkčný a pekný. Napríklad TV stolík z masívneho mangového dreva nie je len dlhotrvácnym kusom nábytku, ale nádherným skvostom a unikátom. Pokiaľ si chcete Váš televízor zavesiť na stenu, dávajte veľmi dobrý pozor na kvalitu hmoždiniek a skrutiek. Vyberajte ich v závislosti od charakteru a materiálu z ktorého je postavená stena. Podobným spôsobom si môžete upevniť aj iné spotrebiče a reproduktory.

Prezentujte svoj nový televízor cez vhodný TV nábytok 

Dosiahnite, aby sa Váš nový televízor stal stredobodom pozornosti v obývačke. Časy, kedy boli spotrebiče ťažké a nepekné a radšej sme ich skrývali za dvierka skriniek sú vďaka modernej technike a dizajnérom dávno preč. Dnes sme zvyknutý vystavovať to , čo máme. Pekný TV nábytok, či už ide o TV stolík alebo celú TV stenu, predstavuje dnes akési pódium pre všetky zábavné spotrebiče. Spolu s Vaším www.bighome.sk zažijete pôžitok z pozerania televízie ešte skôr ako sa začne filmový večer. Nábytok so všetkým príslušenstvom a za výhodnú cenu si môžete u nás jednoducho objednať cez Váš laptop, PC, tablet alebo telefonicky, či osobne. Tovar Vám doručíme až k Vám domov na zadanú adresu. V prípade, že sa Vám tovar nepáči, môžete ho do 14 dní vrátiť. Jednoduchšie a pohodlnejšie to už nejde. V prípade, že máte záujem o naše novinky, zaregistrujete sa ako registrovaný užívateľ a budete neustále informovaný prostredníctvom newsletterov. V prípade, že máte nejaké otázky neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis, či už prostredníctvom e-mailu alebo online chatu, ktorý Vás prepojí na nášho operátora. Tešíme sa na Vašu objednávku a prajeme Vám veľa zábavy pri nakupovaní.