Informácie o produktoch: 0948 405 512

Vitríny a komody

Vitríny a komody

Vitríny

Vitrína je vlastne presklená časť nábytku na uloženie vecí, ktoré má byť vidieť. K takýmto veciam môžu patriť poháre, rôzne karafy a porcelánové predmety. Preto patria vitríny k ozdobnému nábytku, ktoré sa vyznačujú aj svojím čistým dizajnom. Na našej internetovej stránke nájdete vitríny, ktoré sa vám určite hodia do zariaďovaných miestností.

 

Štýlový nábytok v rôznych variáciách

Vitríny sa používajú tak vo verejných výstavných priestoroch, ako aj v domácnostiach. Najčastejšie v nich vystavujeme zberateľské kúsky, ktoré sú niečím výnimočné, či už svojim vekom alebo inou vlastnosťou. Vitríny sa najčastejšie používajú v priestoroch zariadených nostalgicky. Vitríny a skrinky môžeme teda integrovať aj do bežného domáceho zariadenia. Typickými materiálmi, ktoré sú použité vo vitrínach je sklo a plexisklo. Vitríny bývajú často zvýraznené aj samostatným osvetlením vo vnútri. Väčšinou sa jedná o moderné LED osvetlenie, ktoré ma dlhú životnosť  a dá sa zakúpiť vo viacerých vyhotoveniach.  

Vitríny pre Vašu obývačku

Vitríny spolu s ostatnými časťami Vášho zariadenia plnia dekoratívnu funkciu. Často si Vašu obývaciu izbu volíte ako miesto, kde strávite svoj voľný čas. Vitríny určené pre obývačku sú najčastejšie určené na položenie na podlahu, málokedy sú zhotovené ako závesné. Pokiaľ ide o formu, najčastejšie sa okrem bežných tvarov stretávame s vysokými vitrínami a rohovými vitrínami. Môžu byť vyhotovené s jednými alebo viacerými dvierkami. Sortiment vitrín je široký a môžeme si vyberať od moderných vitrín až po vitríny s antickým prevedením. Takými vitrínami sú napríklad barokové, vidiecke, umelecké modely. Vitríny z masívneho dreva a iných materiálov môžu byť zhotovené v tmavom alebo svetlom prevedení s vysokým leskom alebo matné. Cez svoj výnimočný dizajn a osvetlenie vitríny lákajú pohľady Vašich hostí.

Vitríny v hosťovskej izbe?

Vitríny sú vhodným interiérom aj pre zariadenie hosťovskej izby. V hosťovskej izbe môžete ubytovať Vašich hostí, priateľov, známych a príbuzných, ktorých ste pozvali, aby u Vás prespali. Vaše zberateľské kúsky a drahocennosti môžete pritom vystaviť priamo v hosťovskej izbe, aby boli obdivované. Samozrejme, že vystavené kúsky budú vzbudzovať zvedavosť a rozhovor. Pre hosťovské izby by sme Vám odporúčali vitríny, ktoré sa položia na podlahu a sú vo vidieckom štýle. Rovnako zvážte použitie uzamykateľných modelov, ktoré sa budú starať o vyššiu bezpečnosť vystavených kúskov. Rovnako ako v iných miestnostiach aj v hosťovskej izbe je potrebné vybrať nábytok, ktorý bude ladiť s ostatným zariadením. Odporúčajú sa preto vitríny, ktoré nepresahujú výšku komody a ktorých vrchná časť sa dá použiť napríklad na umiestnenie budíka, a dolná časť by mala obsahovať šuplíky.  V týchto vitrínach môžu byť vystavené aj drobné darčeky od našich návštev. Pri pohľade na dekoratívnu a správne aranžovanú vitrínu sa naši hostia cítia vítaní. 

Podlahové dosky a vitríny

Priestory vchodových dverí sú to prvé, čo návštevník alebo navrátilec uvidí pri vstupe do domu alebo bytu. Preto by mali byť tieto priestory obzvlášť dobre zariadené. Vitríny sú jedným z druhov nábytku, ktoré môžu tieto vstupné priestory značne spestriť a oživiť. Osvetlenie vitrín má veľmi nízku spotrebu elektrickej energie vďaka technickému riešeniu LED osvetlenia, preto ho môžete nechať zapnuté aj dlhšiu dobu, čím bude zvýrazňovať a dekorovať vstup do Vašej domácnosti. Pre nočné typy je osvetlenie vitríny vo Vašich vstupných priestoroch jedným zo základných orientačných bodov pri návrate domov. Pre vstupné priestory sú vhodné aj vitríny v rustikálnom dizajne. Tie sú obyčajne vyrobené z masívneho dreva a v nostalgickom štýle, takže sa Vaši hostia budú rýchlo cítiť ako doma. U nás nájdete vitríny v rôznych štýloch, takže si určite vyberiete, tú ktorá sa Vám najviac hodí pre spestrenie Vášho domova alebo iných priestorov.

Jedáleň a vitríny

Vitríny v jedálni sú najčastejšie dekorované taniermi, pohármi, kryštálom, vázami a porcelánom. Takáto vitrína má najčastejšie výšku komody, ale podľa potreby a predstáv si môžete samozrejme vybrať aj vyššiu. Máte na výber medzi modelmi s dvoma dvierkami alebo viacerými dvierkami. V našej ponuke nájdete široký sortiment rôznych vitrín, ktoré Vám môžu poslúžiť, tak svojou funkcionalitou, ako aj dekoratívne. Vitríny určené pre jedáleň sú obyčajne v dolnej časti vybavené šuplíkmi a dvierkami, kde môžeme uschovať ďalší riad a príbor a to bez toho, aby ho bolo vidieť.

Kuchyňa a vitríny

Medzi vitrínami je veľa modelov, ktoré sú určené pre Vašu kuchyňu. Patria k ním tradičné vitríny, závesné vitríny, ale aj vysoké vitríny, ktoré bývajú často kombinované s bežnými skrinkami na uloženie vecí. Sú väčšinou určené na uloženie a prezentáciu kávového alebo jedálenského servisu, pohárov na nealko a vínových pohárov. Presklené skrinky v kuchyni predstavujú dnes aktuálny trend. Na www.bighome.sk nájdete rôzne možnosti podobného vybavenia. Jednotlivé modely sú zhotovené z dreva vo svetlom alebo tmavom odtieni, matné ale s vysokým leskom. Samozrejme máte možnosť vybrať si aj vitrínu z masívneho dreva. Osvetlenie presklených častí, ako aj dodatočné osvetlenie linky je užitočným doplnkom vybavenia Vašej kuchynskej linky.

Všestranný talent

Vitríny nie sú atraktívne len v obývacej izbe, v našom internetovom obchode Vám ponúkame sortiment vitrín, ktoré majú originálny dizajn a všestrannú funkcionalitu. Sú vyrábané z vybraných materiálov ako masívne drevo, dyhované drevo alebo iných drevených materiálov. Kúsky v modernom alebo nostalgickom štýle pôsobia najestetickejšie. Musíte zvážiť aj výber medzi modelmi s dvoma a viacerými dvierkami. Spolu s vitrínou môžete obdržať alebo si doobjednať LED osvetlenie, ktoré spraví z presklených častí Vašej vitríny dokonalé miesto na výstavu vecí na ktoré ste hrdý, alebo ktoré majú pre Vás určitú hodnotu. V prípade, že ste si vybrali niektorú z našich vitrín, môžete si ju bez problém objednať jednoduchými klikom a nechať zaslať až k Vám domov.

Objednávka a dodanie

Vitríny, ktoré nájdete v našom obchode si môžete kedykoľvek objednať z pohodlia Vášho domova cez laptop, PC, smartphone a to 24 hodín vkuse. V prípade, že potrebujete poradiť, alebo máte nejaké otázky neváhajte sa obrátiť na našich operátorov na online chate, ktorí Vám zodpovedajú Vaše otázky, poradia, prípadne pomôžu zrealizovať objednávku. Samozrejme nás môžete kontaktovať aj telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Dodávku Vášho tovaru vybavíme za Vás. Tovar Vám bude dodaný k Vám domov alebo na Vami zadanú adresu. Prajeme Vám príjemné chvíle pri nakupovaní. Váš www.bighome.sk. 

Komoda musí byť komfortná a stabilná

Komody nám prinášajú radosť bez toho, aby stáli v centre pozornosti. Komoda nám poskytuje komfort, vďaka svojím šuplíkom a úložným priestorom. Jedná sa o stabilný kus nábytku, ktorý môže poskytnúť úkryt a bezpečie všetkým veciam, ktoré potrebuje uložiť bezpečne a tak, aby ich nebolo vidieť.

Odhliadnuc od šuplíkov Vám komoda ponúka na svojej vrchnej časti priestor, ktorý môžete využiť na uloženie dekoratívnych doplnkov alebo na uloženie vecí, ktoré potrebujete mať stále poruke. Už samotný výber z týchto možností nám ukazuje, prečo sú komody také obľúbené. Najčastejšie komody umiestňujeme na chodbu, do obývačky alebo do spálne. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že komody sú univerzálnym nábytkom, ktorý je možné flexibilne umiestniť a vždy budú ladiť s danou miestnosťou a jej funkciou. Spracovanie a komfort idú pri komodách ruka v ruke. V spálni môžete do šuplíkov uložiť Vaše veci tak, aby ste ich vedeli rýchlo nájsť a opäť vybrať.  Nemusíme byť ani fanatikmi na poriadok, aby sme si komodu obľúbili. Každý chce predsa vedieť kde, čo má a že je to vhodne odložené.

Všetko má svoje miesto

Komody, nám po prvé, poskytujú množstvo úložného priestoru a po druhé sú veľmi prehľadné. Pri komodách, ktoré nie sú vysoké môžete šuplíky jednoducho otvoriť a zvrchu nájsť čo hľadáte. Je to ešte pohodlnejšie ako skriňa, pretože sa nepotrebujete nakláňať dovnútra, aby ste videli čo sa nachádza v zadnom rohu poličky. Komoda určená pre oblečenie je najvhodnejšia do spálne, okrem toho sa vyrábajú aj modely vhodné do detskej izby,  kde je možné  uložiť hračky. Komody Vám tak skracujú čas potrebný na upratovanie. V obývačke sa komody starajú o to, aby malo všetko svoje miesto. Vo vstupných priestoroch predstavuje komoda efektívne riešenie pre uloženie kabeliek, telefónu, kľúčov, okuliarov a iných vecí. 

Spracovanie a montáž komôd

Komody, ktoré ponúkame v našom internetovom obchode vyhovujú Vašim najnáročnejším požiadavkám. Výrobcovia ručia za solídne spracovanie a vhodné materiály, ktoré zaručia dlhodobé používanie komody. Vnútorné konštrukcie šuplíkov a dvierok sú odolné voči opotrebovaniu čo zaručuje ich dlhodobú funkcionalitu. Údržba je veľmi jednoduchá, stačí Vám prípadne navlhčená handrička. Ponúkame Vám komody, ktoré Vám budú prinášať radosť svojou užitočnosťou. Komody dodávame zmontované alebo v demonte s návodom na montáž. Je preto vhodné, aby ste si vždy pozreli popis produktu, v ktorom nájdete odpovede na Vaše otázky, v prípade, že nie sú zodpovedané neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis. Komody dodávame prostredníctvom kuriéra až k Vám domov alebo na Vami zadanú adresu.

Stabilná komoda s dlhou životnosťou

Len sotva môžete povedať, že nejaká iná skrinka je tak stabilná ako komoda, keď je už uložená na svojom mieste. Stabilita komody a jej šuplíkov a iných častí je skúšaná už u výrobcu, ešte predtým ako ide komoda do výroby. Pomer medzi cenou a užitočnosťou, ktorú Vám komoda prinesie je veľmi výhodný. Ťažko nájdete časť nábytku tak robustnú, praktickú, s mnohými využitiami a dlho trvácnu, ako je komoda. V prípade, že máte záujem o štýl opotrebovanej komody, ale napriek tomu chcete novú komodu, vyberte si z našej ponuky provensálskeho alebo vintage štýlu.

Všestranný komfrot

Kde všade môžete Vašu komodu umiestniť a prečo všetko ju môžete využiť? Odpoveď na túto otázku je komplexnejšia, ale môžeme začať tým, že jej využitie je naozaj veľmi praktické. Môžete ju použiť ako komodu na hračky v detskej izbe, ako komodu na veci v spálni, alebo ju môžete umiestniť na chodbe, komodu je tiež možné použiť ako stolík pod televízor v obývacej izbe. Sotva môžme zhodnotiť, že je nejaký multifunkcionálnejší kus nábytku ako komoda. Komoda môže veľmi účinne zmeniť celú atmosféru priestoru, do ktorého ju umiestnite, čo značné závisí aj od jej štýlu a použitých materiálov.

Komoda je efektívnym a obľúbeným nábytkom pre kreatívnu zmenu Vášho bývania

V princípe Vám môže jedna a tá istá komoda slúžiť celé roky a môžete v ich priebehu meniť jej funkciu. Môže slúžiť ako komoda na hračky pre deti, alebo stolík pod televízor, alebo úložný priestor alebo ako časť Vášho šatníka. Najvhodnejšia na flexibilné použitie a prípadne na eventuálnu zmenu svojej funkcie je komoda z masívneho dreva. Nemusí ísť len o komodu vo vidieckom štýle. Dnes máme k dispozícií rôzne komody z masívneho dreva, ktoré sa vďaka svojmu lesku a lakovaniu dajú prispôsobiť rôznym štýlom nábytku. Ak ste domáci majster, komody otvárajú priestor Vašej kreativite a tvorivosti.

Objednajte si komodu pohodlne a nechajte si ju doviesť k Vám domov

Tak ako úchvatne naše komody pôsobia, presne tak rýchlo a úchvatne sa snažíme vybaviť aj servis a dodať Vám komodu k Vám domov. Z nášho sortimentu si môžete vybrať pohodlne z Vášho domova a dodávku vybavíme za Vás. Tovar Vám bude doručený až k Vám domov na zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich operátorov na online chate alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu, či telefonicky a my Vám radi pomôžeme a zodpovieme Vaše otázky. Príjemný čas strávený pri nakupovaní a výbere Vašej komody Vám praje tím Bighome.