Informácie o produktoch: 0948 405 512

Komody

Komody

Komoda musí byť komfortná a stabilná

Komody nám prinášajú radosť bez toho, aby stáli v centre pozornosti. Komoda nám poskytuje komfort, vďaka svojím šuplíkom a úložným priestorom. Jedná sa o stabilný kus nábytku, ktorý môže poskytnúť úkryt a bezpečie všetkým veciam, ktoré potrebuje uložiť bezpečne a tak, aby ich nebolo vidieť.

Odhliadnuc od šuplíkov Vám komoda ponúka na svojej vrchnej časti priestor, ktorý môžete využiť na uloženie dekoratívnych doplnkov alebo na uloženie vecí, ktoré potrebujete mať stále poruke. Už samotný výber z týchto možností nám ukazuje, prečo sú komody také obľúbené. Najčastejšie komody umiestňujeme na chodbu, do obývačky alebo do spálne. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že komody sú univerzálnym nábytkom, ktorý je možné flexibilne umiestniť a vždy budú ladiť s danou miestnosťou a jej funkciou. Spracovanie a komfort idú pri komodách ruka v ruke. V spálni môžete do šuplíkov uložiť Vaše veci tak, aby ste ich vedeli rýchlo nájsť a opäť vybrať.  Nemusíme byť ani fanatikmi na poriadok, aby sme si komodu obľúbili. Každý chce predsa vedieť kde, čo má a že je to vhodne odložené.

 

Všetko má svoje miesto

Komody, nám po prvé, poskytujú množstvo úložného priestoru a po druhé sú veľmi prehľadné. Pri komodách, ktoré nie sú vysoké môžete šuplíky jednoducho otvoriť a zvrchu nájsť čo hľadáte. Je to ešte pohodlnejšie ako skriňa, pretože sa nepotrebujete nakláňať dovnútra, aby ste videli čo sa nachádza v zadnom rohu poličky. Komoda určená pre oblečenie je najvhodnejšia do spálne, okrem toho sa vyrábajú aj modely vhodné do detskej izby,  kde je možné  uložiť hračky. Komody Vám tak skracujú čas potrebný na upratovanie. V obývačke sa komody starajú o to, aby malo všetko svoje miesto. Vo vstupných priestoroch predstavuje komoda efektívne riešenie pre uloženie kabeliek, telefónu, kľúčov, okuliarov a iných vecí. 

Spracovanie a montáž komôd

Komody, ktoré ponúkame v našom internetovom obchode vyhovujú Vašim najnáročnejším požiadavkám. Výrobcovia ručia za solídne spracovanie a vhodné materiály, ktoré zaručia dlhodobé používanie komody. Vnútorné konštrukcie šuplíkov a dvierok sú odolné voči opotrebovaniu čo zaručuje ich dlhodobú funkcionalitu. Údržba je veľmi jednoduchá, stačí Vám prípadne navlhčená handrička. Ponúkame Vám komody, ktoré Vám budú prinášať radosť svojou užitočnosťou. Komody dodávame zmontované alebo v demonte s návodom na montáž. Je preto vhodné, aby ste si vždy pozreli popis produktu, v ktorom nájdete odpovede na Vaše otázky, v prípade, že nie sú zodpovedané neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis. Komody dodávame prostredníctvom kuriéra až k Vám domov alebo na Vami zadanú adresu.

Stabilná komoda s dlhou životnosťou

Len sotva môžete povedať, že nejaká iná skrinka je tak stabilná ako komoda, keď je už uložená na svojom mieste. Stabilita komody a jej šuplíkov a iných častí je skúšaná už u výrobcu, ešte predtým ako ide komoda do výroby. Pomer medzi cenou a užitočnosťou, ktorú Vám komoda prinesie je veľmi výhodný. Ťažko nájdete časť nábytku tak robustnú, praktickú, s mnohými využitiami a dlho trvácnu, ako je komoda. V prípade, že máte záujem o štýl opotrebovanej komody, ale napriek tomu chcete novú komodu, vyberte si z našej ponuky provensálskeho alebo vintage štýlu.

Všestranný komfort

Kde všade môžete Vašu komodu umiestniť a prečo všetko ju môžete využiť? Odpoveď na túto otázku je komplexnejšia, ale môžeme začať tým, že jej využitie je naozaj veľmi praktické. Môžete ju použiť ako komodu na hračky v detskej izbe, ako komodu na veci v spálni, alebo ju môžete umiestniť na chodbe, komodu je tiež možné použiť ako stolík pod televízor v obývacej izbe. Sotva môžme zhodnotiť, že je nejaký multifunkcionálnejší kus nábytku ako komoda. Komoda môže veľmi účinne zmeniť celú atmosféru priestoru, do ktorého ju umiestnite, čo značné závisí aj od jej štýlu a použitých materiálov.

Komoda je efektívnym a obľúbeným nábytkom pre kreatívnu zmenu Vášho bývania

V princípe Vám môže jedna a tá istá komoda slúžiť celé roky a môžete v ich priebehu meniť jej funkciu. Môže slúžiť ako komoda na hračky pre deti, alebo stolík pod televízor, alebo úložný priestor alebo ako časť Vášho šatníka. Najvhodnejšia na flexibilné použitie a prípadne na eventuálnu zmenu svojej funkcie je komoda z masívneho dreva. Nemusí ísť len o komodu vo vidieckom štýle. Dnes máme k dispozícií rôzne komody z masívneho dreva, ktoré sa vďaka svojmu lesku a lakovaniu dajú prispôsobiť rôznym štýlom nábytku. Ak ste domáci majster, komody otvárajú priestor Vašej kreativite a tvorivosti.

Objednajte si komodu pohodlne a nechajte si ju doviesť k Vám domov

Tak ako úchvatne naše komody pôsobia, presne tak rýchlo a úchvatne sa snažíme vybaviť aj servis a dodať Vám komodu k Vám domov. Z nášho sortimentu si môžete vybrať pohodlne z Vášho domova a dodávku vybavíme za Vás. Tovar Vám bude doručený až k Vám domov na zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať našich operátorov na online chate alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu, či telefonicky a my Vám radi pomôžeme a zodpovieme Vaše otázky. Príjemný čas strávený pri nakupovaní a výbere Vašej komody Vám praje tím Bighome.