Informácie o produktoch: 0948 405 512

Lavice

 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica PARIS

  Lavica PARIS

  184,00 €

  Pôvodná cena: 211,00 €
  Ušetríte: 27,00 € (13%)
  Skladom
 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica INDIAN TYRKYS

  Lavica INDIAN TYRKYS

  184,00 €

  Pôvodná cena: 211,00 €
  Ušetríte: 27,00 € (13%)
  Skladom
 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica CAPPUCCINO

  Lavica CAPPUCCINO

  156,00 €

  Pôvodná cena: 179,00 €
  Ušetríte: 23,00 € (13%)
  Skladom
 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica ESPRESSO

  Lavica ESPRESSO

  156,00 €

  Pôvodná cena: 179,00 €
  Ušetríte: 23,00 € (13%)
  Skladom
 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica PANSY

  Lavica PANSY

  156,00 €

  Pôvodná cena: 179,00 €
  Ušetríte: 23,00 € (13%)
  Skladom
 • Doprava zadarmo
  -13%
  Lavica NATURAL

  Lavica NATURAL

  156,00 €

  Pôvodná cena: 179,00 €
  Ušetríte: 23,00 € (13%)
  Skladom

Lavice

Renesancia lavíc

Lavice boli už v časoch antiky obľúbené alternatívy sedenia. Nie je žiaden zázrak, že konštrukcia antickej lavice je robustná a ponúka miesto pre viac ako jednu osobu. Ako ďaleko zašiel vývoj lavíc v súčasnosti pokiaľ ide o komfort a dizajn zažijete práve u nás na www.bighome.sk

Predtým patrili lavice k štandardu interiérového zariadenia. Práve v domácnostiach bežných pracujúcich sa v poslednom storočí objavuje táto možnosť sedenia čoraz menej. K hlavnému zariadeniu bývania v minulosti  patrili stoličky, drevené lavice a občas aj kreslá. Dnes sa však obraz  úplne zmenil, máme k dispozícií viac obytného priestoru ako ľudia pred 50 rokmi. Od roku 1960 až po dnes stúpol priemer obytného priestoru na človeka z 20 na 40 štvorcových metrov. To znamená, že využívame o polovicu viac obytného priestoru než ľudia pred 50 rokmi. Z toho vyplýva, že máme dvojnásobný priestor na uloženie vecí. Z tohto dôvodu sa lavice opäť dostávajú do našich príbytkov, aj keď značne upravené a čalúnené. Jedná sa o akúsi renesanciu lavíc, ktorú si môžete prehliadnuť na www.bighome.sk

 

Modely a ich znaky

Nie je lavica ako lavica. Mimo materiálu a želaného dizajnu je potrebné si premyslieť aké znaky má Vaša nová lavica mať. Či Vaša lavica má mať opierky je závislé predovšetkým od účelu, na ktorý sa lavica objednáva. Na chodbu sa hodí drevená lavica s úložným priestorom, kde môžete napríklad uschovať Vaše zimné oblečenie. V jedálni sa hodí mať lavice, ktoré nahradia stoličky. Lavice bez opierok šetria priestor a dajú sa pohodlne prisunúť k jedálenskému stolu. Rohové lavice dokonale vyplnia rohy miestností a ponúkajú priestor pre viacero osôb. Čalúnená lavica z kože v hnedej alebo čiernej farbe je obzvlášť pohodlná. Ale aj nečalúnená lavica môže byť za správnych podmienok ešte pohodlnejšia.  Odporúčame Vám, aby ste priestor pre lavicu najskôr starostlivo zmerali a potom podľa týchto rozmerov vybrali vhodnú lavicu na našej stránke, čo je najrýchlejšia cesta ako získať pôžitok a uspokojiť Vašu túžbu po novej lavici.

Lavice pre bývanie a záhradu

Do jedálne alebo kuchyne je pekná klasická lavica alebo rohová lavica s operadlom správny výber. Skombinujte lavicu so stolom, stoličkami a nejakým stolčekom a Vaša sedacia súprava do kuchyne alebo jedálne je kompletná. Na chodbe Vám lavica poskytne komfort pri obúvaní topánok. Praktické lavice Vám obvykle ešte ponúkajú aj úložný priestor. Tak si môžete vo Vašej lavici uložiť topánky, rukavice alebo šály. V prípade, že máte konkrétnejšiu predstavu o Vašej lavici, môžete využiť naše filtre, ktoré nájdete na ľavej strane a pomôžu Vám prehliadať priamo želaný tovar.

Kúpiť lavicu bez otáznikov

Ešte väčšia, ako náš výber lavíc, je rôznorodosť materiálov a štýlov, ktoré naše nábytky ponúkajú. Z našej ponuky si môžete vybrať lavice z rôznych variant a to s alebo bez opierok alebo operadiel, jednoduché biele alebo čierne lavice alebo mnohofarebné a v štýle, ktorý Vám je blízky a ktorý preferujete. Výber Vašej lavice závisí aj od toho, či ju chcete umiestniť do interiéru alebo exteriéru. Pre exteriér sú vhodne predovšetkým drevené lavice, tie však môžu úžasne ladiť aj s Vaším interiérom. Je veľmi dôležité vedieť, či si želáte čalúnenú lavicu alebo nie. Čalúnená lavica sa hodí predovšetkým do interiérového zariadenia a ponúka omnoho väčší komfort. 

Dodanie lavice k Vám domov

V internetovom obchode Bighome si môžete objednať Vašu lavicu a iný nábytok v priebehu pár minút a to jednoducho prostredníctvom pár klikov a tovar Vám bude doručený až k Vám domov alebo na zadanú adresu. Dodávka tovaru a jeho expedícia bude vybavená plynule a v čo najkratšom čase.

Jednoduchá montáž

Vašu novú lavicu Vám dodáme buď kompletne zmontovanú a pripravenú na použitie alebo v demonte s návodom na jej montáž. Produkty sú navrhované tak, aby ich montáž bola jednoduchá a preto sme si istí, že ju hravo zvládnete.

Nakupovať jednoducho a s istotou

Na www.bighome.sk môžete nakupovať pohodlne z Vášho domova a to 24 hodín denne. Ponúkame Vám viac spôsobov platby za Váš tovar a to platba na dobierku, prevodom na účet, alebo nákup na splátky cez Quatro. Tovar Vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne v sídle spoločnosti. V každom prípade sa tešíme na Váš nákup a na jeho rýchle vybavenie k Vašej plnej spokojnosti.