Informácie o produktoch: 0948 405 512

Postele

Postele

Ležte na správnej posteli

Postele nám dodávajú pocit domova. Kde si oddýchnete lepšie ako v spálni na posteli? Práve z tohto dôvodu sme pre Vás pripravili širokú ponuku postelí z rôznych štýlov, ktoré určite budú sedieť k ideám a predstavám Vášho domova.

Sotva strávime na nejakom inom mieste toľko času ako na posteli. Až jednu tretinu života človek prespí. Je dôležité, aby ste mali jasnú predstavu o tom, či chcete klasickú posteľ s podnožami z dreva, kovu alebo priestorovo šetrnú poschodovú posteľ a podobne. Pri výbere postele najčastejšie rozhoduje jej vzhľad. Rovnako premýšľame aj nad tým, aký druh mriežky má posteľ mať alebo aký druh matracu na nej použiť. V našom obchode nájdete postele vhodné pre rôzne vekové kategórie a rôzne štýly zariadenia. Jedno je však isté: ,,Na našich posteliach sa vyspíte najlepšie!” Mnohé postele Vám môžu poslúžiť v priebehu dňa aj na sedenie a tak neposkytujú len vysoký komfort spánku ale aj sedenia.

 

Vzhľad Vašej postele

Množstvo ľudí nevyužíva posteľ len na spanie. Často v posteli čítajú, pozerajú televízor alebo počúvajú hudbu. Cez víkend často raňajkujeme v posteli s našou polovičkou alebo sa hráme s deťmi. Keďže v posteli prebieha toľko chvíľ nášho života, je potrebné venovať jej výberu náležitú pozornosť. Posteľ je prvá vec, ktorá Vám padne do oka pri vstupe do spálne. Kovová posteľ s vysokým čelom pôsobí na Vás úplne ináč ako luxusná a pohodlná vodná  posteľ. Posteľ určená pre taštičkové matrace pôsobí tiež úplne odlišne ako posteľ z masívneho dreva. To ako sa budú Vaši hostia, či Vaša láska doma cítiť, záleží na tom akú pohodlnú, modernú a funkcionálnu posteľ si vyberiete. Posteľnými obliečkami a prehozmi, či kobercami môžete vzhľad Vašej postele a jej štýl ešte viac podčiarknuť. Tento celkový dojem sa odrazí nie len na kvalite Vášho spánku, ale aj na vzťahu k ostatným ľuďom s ktorými tento priestor zdieľate.

Rôzne druhy matracov

Posteľ ako taká vo svojom najhlbšom zmysle slova predstavuje len spodnú konštrukciu alebo môžeme tiež povedať spodný rám. Musíte sa rozhodnúť o aký druh postele máte záujem. V ponuke môžu byť postele určené pre rôzne druhy matracov, kde pohodlie a komfort závisia aj na Vami vybranom matraci, rovnako sa môžete rozhodnúť pre čalúnenú posteľ alebo vodnú posteľ a iné. Vnútorná hodnota postele spočíva v základných vlastnostiach, ktoré Vám zabezpečia pohodlnú noc. Dôležité je, či je posteľ vybavená penou, elektrickým zdvíhaním mriežky, aký je komfort ležania, kvalita, životnosť a podobne. Toto všetko ovplyvňuje uspokojenie Vašich potrieb a samozrejme aj cenu postele. Pri manželskej posteli je veľmi dôležitá aj otázka, či preferujete jeden veľký matrac alebo dva menšie matrace. V prípade, že kupujete dva matrace je možné odlíšiť ich tvrdosť, v opačnom prípade je potrebné voliť akúsi kompromisnú voľbu.

Jednotný vzhľad

Postele sú určené na to, aby dodali telu to najdôležitejšie, čo potrebuje. A to je pokoj, oddych a obnovenie našich síl. Čalúnená posteľ ponúka okrem dobrého vzhľadu aj časť, ktorá slúži na opieranie pri čítaní alebo sedení. Rôznych variácií postelí je veľmi veľa. Postele je potrebné zladiť aj s nočnými stolíkmi, aby vytvárali optický celok. Rovnako tým získate aj úložný priestor. V našej ponuke nájdete rovnako aj vhodné skrine a iný nábytok pre zariadenie Vašej spálne.

 

Samostatné postele

Samostatné postele sú najvhodnejšia alternatíva pre mladých ľudí, seniorov a všetkých, ktorí radi spia sami. Pri samostatných posteliach stojí obyčajne v popredí funkcionalita. Posteľ sa napríklad dá upravovať podľa veľkosti spolu  s rastúcimi potrebami mladého človeka, dá sa vybaviť elektrickou zdvíhacou mriežkou, alebo má vymeniteľný matrac. Pre optimálne využitie priestoru, predovšetkým v malých bytoch, kde býva človek sám je vhodné zvoliť poschodovú posteľ alebo inú podobnú alternatívu, ako je posteľ, ktorá cez deň slúži ako sedačka a podobne.

Posteľ mimo spálne?

V ponuke nájdete širokú ponuku postelí do spálne a detskej izby. V prípade, že chcete posteľ do hosťovskej izby, môžete si vybrať čalúnenú posteľ, ktorá je vhodnou alternatívou a ponúkne Vaši hosťom pohodlný spánok. Väčšinu našich postelí môžete využiť aj v hosťovskej izbe, je to vďaka ich viacstrannému využitiu. Ak nemáte žiadnu samostatnú izbu, ktorá by slúžila ako hosťovská izba, ale napriek tomu potrebujete mať kde nechať prespať Vašich hostí, skúste si prezrieť ponuku našich sedačiek, ktoré majú tiež multifunkčné využitie. Cez deň slúžia na usadenie hostí a v noci poskytnú Vašim hosťom pohodlný spánok.

Vysoká kvalita postelí

Je jedno aký druh postele si pozriete, všetky Vás presvedčia svojou jednoduchou montážou a prevedením. Na montáž postelí, ktoré sú dodávané v demonte je najlepšie mať aspoň dve osoby. Vzdušné materiály, ktoré sú odľahčené Vám umožňujú jednoduchú a rýchlu montáž. Naše postele sa vyznačujú dobrým prevedením a konštrukciou, čo Vám zabezpečí vysoký komfort spánku bez akýchkoľvek kompromisov. Presnosť spracovania a spojov zabezpečuje, že posteľ nevŕzga a tak v noci nebudete rušení zvukmi, pri otáčaní. Pokojná a kludná noc je teda garantovaná.

Veľký sortiment

Na to, aby ste si mohli dnes kúpiť posteľ nepotrebujete už opustiť priestor Vášho domova alebo štyri steny Vašej spálne. Jednoducho si prehliadnite na našej stránke postele a iný nábytok a zariaďte si Vašu spálňu podľa Vašich predstáv. Veľké množstvo produktov, ako aj ich dodanie a výhodná cena Vám poskytujú komfort, aký nenájdete len tak niekde. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš zákaznícky servis. Naši operátori Vám radi poradia ako ďalej a budú sa zaoberať riešením Vášho problému. Tovar si vkladajte do virtuálneho košíka a následne na to zrealizujte objednávku. Tešíme sa, že Vám môžeme pomôcť.

Objednávka

Po zadaní objednávky obdržíte Váš tovar v čo najkratšom čase na adresu, ktorú nám určíte. v prípade, že máte záujem o novinky z nášho e-shopu, zaregistrujte sa u nás ako registrovaný zákazník a nie len že získate výhody, ale budete aj pravidelne informovaný o našich akciách a novinkách v podobe newslettera. Prajeme Vám príjemné strávené chvíle pri nakupovaní a tešíme sa z Vašej návštevy.