Informácie o produktoch: 0948 405 512

Kancelárske stoličky

Kancelárske stoličky

Na našej stoličke sa Vám bude pracovať lepšie

Najlepšie sa pracuje v príjemnej atmosfére. Pre plnenie kancelárskych povinností a činností je veľmi dôležitá kancelárska stolička. Nikto z nás predsa nechce trpieť bolesťami chrbta. Na www.bighome.sk zaručene nájdete správnu kancelársku stoličku, ktorá sa vám hodí.  

Správna stolička v kancelárií Vám môže zľahčiť Váš pracovný deň a to predovšetkým vtedy, keď je prispôsobená výške Vášho stola a stavbe tela, alebo sa dá nadstaviť na správnu výšku. Nastaviteľná výška, ako aj operadlo a opierky na ruky Vám zaručujú vysoký komfort a pohodlie. Aj napriek tomu však nemusí klasická kancelárska stolička, alebo kreslo pre šéfa byť tým správnym výberom, napríklad ak ide o konferenčnú miestnosť. V našej ponuke určite nájdete kancelársku stoličku, ktorá sa Vám hodí. Na výber je aj široký sortiment detských pracovných stoličiek, rôzne farby a štýly stoličiek. Akokoľvek sa rozhodnete, naše stoličky Vám budú poskytovať komfort každý jeden pracovný deň a to tak v domácej pracovni, ako aj vo firme.

 

Pohodlie pri pracovnom stole

Efektívne sa dá pracovať, len ak sa na pracovisku cítite dobre a máte pri práci správne držanie tela. Hlavne pri práci v kancelárií je tento faktor veľmi dôležitý. Preto Vám ponúkame komfortné kancelárske stoličky, ako aj stoličky ,,pre šéfa”, ktoré si môžete prispôsobiť Vašej výške a veľkosti Vášho stola. Veľmi dôležité je, aby ste na Vašej stoličke mohli zaujať vzpriamený postoj, a cítili sa pohodlne. Váš chrbát potom trpí omnoho menej a netrpíte jeho bolesťami. Ergonomické operadlo podporuje správne držanie Vášho tela. Mnoho stoličiek je vybavených aj nastaviteľnými opierkami na ruky, ktoré si môžete individuálne prispôsobiť podľa svojej potreby pre najvyššie pohodlie. Kolieska na kancelárskych stoličkách slúžia pre Vašu mobilitu.

Výnimočný dizajn

Komfort musí byť základným faktorom pri výbere Vašej stoličky. Napriek tomu, veľmi dôležitý je aj dizajn kancelárskej stoličky. Bez správneho dizajnu sa nemôžete cítiť na pracovisku dobre a pohodlne. Dôležitý je aj dizajn konferenčných stoličiek a stoličiek, ktoré budú využívané Vašimi hosťami. Najtypickejšou farbou kancelárskych stoličiek je čierna, ktorá zabezpečuje elegantný vzhľad a neutralitu. Poťahy z pravej bielej alebo čiernej kože sú zaručene veľmi dobrý výber a aj zážitok. Takéto stoličky ohúria každého, koho do svojej pracovne privediete. Ak majú takéto stoličky ešte aj opierky na ruky a  dobré prevedenie sú ozajstným skvostom Vašej kancelárie. Samozrejme, môžete si vybrať aj stoličky so syntetickou kožou alebo textíliou. Tí, čo chcú radšej niečo netradičnejšie a preferujú iné farby ako čiernu, si u nás tiež prídu na svoje. Pestrými farbami ako modrá, zelená, ružová vyjadríte svoj vlastný štýl a vitalitu. 

Práca bude zážitkom

Nič nie je horšie, ako zlé zariadený pracovný priestor a neútulná kancelária. To isté platí aj pre pomalý počítač, či nepohodlnú stoličku. U nás nájdete kvalitný nábytok do kancelárie, ktorý je trvácny a vydrží pri plnení každodenných povinností v kancelárií. Môžete si u nás vybrať stoličky od rôznych dodávateľov za výhodné ceny. Materiály ako pochrómovaný kov alebo koža, ako aj cenné spracovanie sú pre naše stoličky bežným štandardom. Tieto materiály Vám zabezpečia, že Vaša kancelárska stolička Vám bude spríjemňovať pracovný deň, a budete sa na nej cítiť pohodlne. Rovnako kvalitné a dobre spracované sú aj naše pracovné stoličky pre deti. Kolieska na kancelárskych stoličkách sa musia pohybovať s ľahkosťou, aby ste si mohli Vašu mobilitu užívať.

Objednávka a doručenie

Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Prehliadnite si náš výber stoličiek a nákup môžete zrealizovať priamo cez Váš počítač, či smartphone. Ušetríte si tak tlačenice v obchodoch a dlhú cestu do hektických obchodných centier. O transport Vašich stoličiek sa vôbec nemusíte obávať, Vašu objednávku Vám dodáme až na zadanú adresu . Určite si prehliadnite aj ostatný nábytok do pracovne a vyberte si pracovný stôl, či regále, ktoré Vám budú spríjemňovať Vašu kanceláriu. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našich operátorov na online chate, ktorí sa Vám budú s radosťou venovať. Kontaktovať nás môžete aj e-mailom, či prostredníctvom telefónu. Prajeme Vám príjemné chvíle strávené nakupovaním a tešíme sa z Vašej návštevy.