Informácie o produktoch: 0948 405 512

Kontajnery

Kontajnery

Praktický pomocník

Perfektné pracovisko pozostáva zo stabilného pracovného stola, samozrejme stolnej lampy a peknej a výnimočnej stoličky. Náš obchod Vám ukáže, že aj kontajner má nezastupiteľné miesto v kancelárií, pretože Vám pomôže vniesť do kancelárie poriadok.

Poznáte príslovie: ,,Len génius zvláda chaos?” Predpokladáme, že podobne znejú aj Vaše výhovorky alebo výhovorky Vašich kolegov, keď príde na upratovanie. A pritom je to tak jednoduché dať všetkému svoje miesto. Kontajner Vám umožní uskladniť v bezpečí Vaše podklady, listy a iné kancelárske veci. Spolu s kontajnerom a skrinkou a ostatnými dekoráciami sa Váš stôl stane opäť pravým pracovným a kancelárskym stolom. Pri kontajnery máte na výber dve možnosti. Môžete ho skryť pod stôl alebo ho umiestniť viditeľne a po ruke, aby ste mohli vrchnú časť použiť napríklad na tlačiareň a podobne. U nás nájdete správny nábytok na zariadenie Vašej kancelárie.

 

Správne umiestnenie

Kancelársky nábytok nám síce slúži pri práci, ale musí byť zladený aj s okolím, musí sa hodiť do nášho interiéru a byť doň správne zasadený. Naše kontajnery nie je potrebné skrývať, ale je vhodné ich umiestniť tak, aby boli viditeľné a ľahko prístupné. Naše modely je možné umiestniť k voľnej stene a použiť ich aj ako podstavec na tlačiareň, či kvet, ktorý spríjemní Vašu kanceláriu. Na veľkosť nemusíte brať ohľad, pretože náš nábytok naozaj niečo vydrží!

Modely pre pevné umiestnenie

Modely ktoré sú určené na umiestnenie na stálom pevnom mieste je vhodné umiestniť pod písací stôl, kde budú slúžiť na odloženie tak pracovných, ako aj osobných vecí. Táto možnosť, mať po ruke nejakú pracovnú skrinku sa stala veľmi preferovanou. Ak obdrží každý zamestnanec jeden kontajner, môže si doň uložiť svoje osobné veci. Ak si vyberiete malý a nízky model, môžete ho umiestniť priamo na pracovnom stole. Nemusíte sa potom prehýbať, keď niečo hľadáte. Ak si naň položíte ešte aj stolnú lampu, ušetríte trochu priestoru.

Mobilita v pracovni

Mobilitu v pracovni môžete dosiahnuť aj vďaka naším kontajnerom na kolieskach. Najväčšiu výhodu predstavujú takéto stolíky pre povolania ako opravár alebo kaderník, umožňujú totiž mobilitu a ich presúvanie od auta k autu, od zákazníka k zákazníkovi, v prípade kancelárie napríklad od kolegu ku kolegovi. Doma môžete takýmto kontajnerom dosiahnuť mobilitu Vašej izby a presúvanie časti nábytku podľa potreby.

Rôzne veľkosti

Podľa individuálnej potreby Vám ponúkame modely v rôznych veľkostiach. Čo znamená, že sa líšia výškou, šírkou alebo hĺbkou. Je teda potrebné dopredu plánovať, kde sa bude kontajner nachádzať, či pod stolom alebo voľne v miestnosti. Rozdielna je aj veľkosť šuplíkov, môžete si vybrať medzi rovnakými a rôznymi šuplíkmi v rámci jedného modelu. Doma nám často stačí kontajner s malými šuplíkmi, zatiaľ čo v práci potrebujeme často roztriediť viacero podkladov, ktoré majú väčší formát. Niektoré kontajnery sú vybavené aj automatickým stopnutím šuplíka, aby ste sa nemuseli báť, že Vám pri vytiahnutí vypadne.

Zvláštne umiestnenie

Naše kontajnery nie sú určené len pre kanceláriu alebo pracovnú izbu. Môžete ich použiť aj v iných priestoroch Vašej domácnosti ako flexibilnú možnosť uskladnenia a uloženia Vašich vecí. Sú veľmi praktické a ideálne ladia s rôznymi druhmi nábytku. Svoje využitie môžu nájsť aj v spálni, kde ich môžete použiť ako malú skrinku na oblečenie. Pri použití kontajnerov v kúpeľni je potrebné dávať pozor na to, že vlhkosť miestnosti tu často prekračuje bežnú normu.

Materiál

Pracovný nábytok pracuje omnoho dlhšie ako my všetci. Skúste si zobrať 24 hodinovú zmenu a to sedem dní v týždni. Preto u nás dbáme na solídne spracovanie. Napriek tomu spracovanie nie je jediným rozhodujúcim faktorom. Dôležitý je aj materiál, z ktorého je kontajner vyrobený. Vybrať si môžete z kovu, umelej hmoty a dreva. Rovnako aj drážky na šuplíky a kolieska musia mať dobrú kvalitu, čo zabezpečí dlhú dobu životnosti. Vo všeobecnosti sú naše modeli veľmi ľahké na údržbu a môžete ich utrieť vlhčenou utierkou a šetrným čistiacim prostriedkom na prach a drobné nečistoty. Pre presnejšie informácie o údržbe si prosím prečítajte návod od dodávateľa.

Vzhľad

Váš vkus určuje štýl Vášho kontajneru. Pre to, aby ste zladili Váš interiér, ponúkame Vám niekoľko druhov kontajnerov s rôznymi vzormi. Nájdite si u nás ten správny kontajner pre Vašu domácnosť.

Online objednávka

Na to, aby ste si objednali nábytok nemusíte dnes už opustiť pohodlie svojho domova. Zariaďte si Vašu kanceláriu pohodlne bez stresov cez Váš laptop. Stačí ak si prehliadnete našu ponuku a zrealizujete online objednávku. Vložte si Váš tovar to virtuálneho košíka a v priebehu pár sekúnd máte nakúpené. Tovar doručíme na zadanú adresu v čo najkratšom čase. Náš zákaznícky servis Vám rád odpovie na akékoľvek otázky. Prajeme Vám príjemné nakupovanie na www.bighome.sk.