Informácie o produktoch: 0948 405 512

Pisacie stoly

Písacie stoly

Stoly pre maximálnu produktivitu

Písacie stoly sa vyrábajú v rôznych variantoch a štýloch, ktoré sa snažia prispôsobiť individuálnym potrebám a požiadavkám. Dizajny sa pohybujú v rozmedzí minimálne od klasického štýlu k modernému. Na našej stránke zaručene nájdete správny stolík, ktorý uspokojí Vaše potreby a bude Vám vyhovovať.

Písacie stoly sú človeku dôležitým sprievodcom v  priebehu pracovného života, ergonomické vlastnosti, ako nastaviteľné vrchné dosky stola, podstavec na monitor, otvory na káble a pod. Vám ponúkajú dokonalé prostredie a priestory na prácu. Jednotlivé stoly obsahujú aj praktické úložné priestory, ktoré sú zabudované a slúžia na dokumenty, alebo na uloženie počítača, či tlačiarne. Písacie stoly sa opodstatnene považujú za najdôležitejší nábytok do pracovne.

 

Veľký výber a funkcie

Písacie stoly sú často zamerané na konkrétne oblasti. PC stoly sú najlepšie na prácu s počítačom, pretože sú vybavené rôznymi plochami a doplnkami, ktoré slúžia na uloženie počítača a jeho príslušenstva. Stoly s ergonomickými nastaviteľnými vrchnými doskami sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí veľa kreslia alebo píšu ručne dlhé texty. Šikmá plocha tu vytvára prirodzenú opierku na ruku, a tak podporuje zdravé držanie tela. Pre ľudí, ktorí súčasne pracujú s mnohými knihami a dokumentmi sa najviac hodí stôl s veľkou vrchnou doskou.

Nájdite u nás perfektný stôl podľa Vašich predstáv

Prehliadnite si našu ponuku písacích stolov, ktorú sme pre Vás pripravili. Okrem klasických modelov Vám prinášame aj moderné stoly, ktoré sú zamerané na zdravé sedenie a prácu a iné zaujímavé variácie písacích stolov. Vďaka kvalitne spracovaným materiálom z dreva, kovu a moderných syntetických materiálov máme pre každý Váš vkus vhodnú alternatívu. Ten kto nemá dostatok priestoru na veľký písací stôl, máme pre neho alternatívy v podobe menších priestor šetriacich písacích alebo rohových stolov.

Objednajte si tovar pohodlne

Www.bighome.sk Vám ponúka lukratívnu príležitosť objednať si Váš písací stôl priamo z domova. Ušetrite si nákupný stres a tlačenice v nákupných centrách. Písací stôl si vyberiete pohodlne z domova a my Vám ho doručíme až k Vám domov. V prípade otázok kontaktujte náš zákaznícky servis, ktorý sa teší na komunikáciu s Vami. Prajeme Vám príjemný čas strávený na www.bighome.sk.