O nás

  Najnovší a najlepší dizajn nábytku

  Náš profesionálny tím nákupcov sa neustále snaží odhaliť najnovšie trendy štýlu a vždy Vám ponúknuť to najčerstvejšie. Dnes je to nový trend, zajtra ho nájdete v našom eshope.

  Najlepšie ceny

  Náš obchodný model 'objednávka na zákazku' odstraňuje potrebu nákladných distribútorov, kamenných obchodov a skladov a umožňuje nám potom preniesť tieto obrovské úspory na našich zákazníkov. Je to dizajn na ktorý sa oplatí počkať.

  Skvelá kvalita

  Náš nábytok a doplnky sú vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality našich spoľahlivých partnerov vo výrobe alebo dovoze, ktoré sa už vyvíjajú s účasťou početných návrhárov v celej Európe a v Spojených štátoch. Prečítajte si viac o našich štandardoch kvality.

  Intuitívny dizajn webových stránok

  S jasným, čistým rozvrhnutím eshopu a detailnými informáciami o produkte spolu s fotkami - Náš nový vzhľad webovej stránky, je ešte ľahšie pochopiť a používať. Skvelý zážitok z nakupovania, s osvedčenou a testovanou bezpečnosťou. S našim skúseným tímom na zákazníckych službách a intuitívny dizajn webových stránok, robia nakupovanie na Bighome.sk jednoduché a bez stresu. Pre väčší pokoj mysle, náš ľahko použiteľný pokladničný systém používa najvyššiu úroveň bezpečnosti, vrátane použitia najmodernejšej SSL šifrovacej technológie, ktorá je testovaná a certifikovaná najvačšími organizáciami.

  Dodávka priamo k Vašim dverám

  Náši profesionálni a seriózni logistickí partneri, Vám vždy zavolajú dopredu a naplánujú dodaciu lehotu, čo zabezpečí, že nábytok dorazí k Vám tak rýchlo, ako je to možné. Potrebujete ďalšie služby? Služba doručenia 'Biele rukavice' je k dispozícii pre tých, ktorí potrebujú trochu viac pomôcť. Prečítajte si viac o našich dodacích možnostiach.

  Profesionálny a skúsený zákaznícky servis

  Či už máte otázky, pripomienky alebo návrhy, alebo len chcete pozdraviť, Náš tím zákazníckych služieb je tu pre Vás. Tím je k dispozícii od pondelka do piatku, od 7:00 do 15:30. Neváhajte a kontaktujte nás e-mailom alebo cez kontaktný formulár.
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené