Znížená cena 857,00 € Bežná cena 1 279,00 €
Na overenie
Kód produktu 77069
Rozmery
Výška: 92 cm
Hľbka: 92 cm
Šírka: 220 cm

Čistá elegancia vo vašej obývacej izbe


Keď sa dizajn a pohodlie dostanú do harmonickej symbiózy, nový obľúbený kúsok do vašej obývačky vznikne za krátky čas. Naša elegantná pohovka CAROLINE zaujme na prvý pohľad svojím výnimočným dizajnom. Operadlo má svieže dekoratívne prešívanie a je mierne zakrivené, vďaka čomu jeho tvar pripomína mušľu. Zhodnú povrchovú úpravu zabezpečujú dva malé dekoračné vankúše, ktoré sú tiež súčasťou dodávky.

Kombinujte pohovku podľa svojho vkusu. Zlaté retro nožičky dotvárajú extravagantný dizajn pohovky a zároveň zabezpečujú stabilné postavenie na akomkoľvek povrchu. Napriek pútavému dizajnu môžete pohovku skvele kombinovať s iným nábytkom.

Náš tip: Niekoľko doplnkov v zlatej farbe vyzdvihne vzhľad pohovky a dokonale ju doplní.

Poznámka: Zamat je veľmi špeciálna poťahová látka s jedinečnými vlastnosťami. Jas a intenzita farby sa môžu líšiť a na látke sa môžu objaviť jedinečné vzory - v závislosti od smeru, ktorým boli jemné vlákna natreté, a od toho, ako je látka osvetlená. Výsledkom je individuálna kompozícia farebných odtieňov a povrchových štruktúr, ktoré vždy premenia váš kus nábytku na fascinujúcu pastvu pre oči.

Viac informácií
Farbazelená
Materiálzamat, polyester, kovové nohy
Výška92
Hĺbka92
Šírka220
© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené