Magazín

Záhrada

Nábytok do záhrady vám pomôže zútulniť priestory Vášho exteriéru

Správny exteriérový nábytok oživí Vaše vonkajšie priestory. Objednajte si u nás stôl, lavičky alebo stoličky a užívajte si príjemnú atmosféru na terase, či v záhrade. Na našej internetovej stránke nájdete všetko, čo potrebujete pre Vašu záhradu a tak vám neostáva už nič iné, len si ju vychutnať naplno. Užite si celé hodiny strávené vonku na slnečnom svetle a príjemnom prostredí.

Keď ku nám opäť dorazia teplé slnečné lúče, zatúžime po oddychu a chvíľach strávených v záhrade na terase alebo jednoducho povedané pod holým nebom. Väčšina našich letných aktivít v lete prebieha vonku. Zažite nové leto a najkrajšie dni roka s novým nábytkom na terase, či v záhrade. Uvoľnite Váš stres a vychutnávajte si slnečné lúče a teplo, ktoré so sebou prináša leto. Na www.bighome.sk nájdete ideálny nábytok vhodný pre Vašu terasu, ktorý Vás bude sprevádzať týmto letom. Objednajte si stoličky, stôl a kreslá a spravte z Vašej záhrady exteriérovú obývačku, kde si budete môcť odpočinúť a uvoľniť sa. Rovnako môžete túto obývačku doplniť slnečnými ležadlami, ktoré spravia z Vašej terasy, či záhrady ozajstné miesto pre oddych alebo po anglicky ,,place to be”. Naše nábytky majú cenné spracovanie a dobrú kvalitu v závislosti od použitého materiálu a ceny. Vyznačujú sa dobrou funkcionalitou a vzhľadom. Či už máte klasický štýl alebo moderný a trendový, správny nábytok do záhrady vnesie charakter a útulnosť.

 

Nechajte slnko vojsť

Presuňte Vašu obývaciu izbu von a využite tak teplé letné mesiace optimálne, strávite tak váš čas hodnotne a na čerstvom vzduchu. Pozvite Vašich známych, či priateľov k Vám domov a poseďte si na Vašej  novej terase, či záhrade. Na lehátku sa môžete opaľovať a nie len to, prečítajte si obľúbenú knihu a zrelaxujte sa po dlhom a náročnom týždni. Veľmi pohodlné posedenie a komfort ponúkajú aj sedačky a kreslá z ratanu v rôznych farbách. U nás nájdete širokú škálu všetkého, čo by sa Vám mohlo do záhrady hodiť a to v rôznych vyhotoveniach a štýloch. Na výber máte aj z rôznych farieb a materiálov, ktoré sa hodia do Vašich priestorov a vytvoria vo Vašej záhrade oddychovú oázu pod holým nebom.

Samostatne alebo v kope?

Ponúkame Vám záhradný nábytok a doplnky v rôznych vyhotoveniach a variantoch pre originálnu a príjemnú atmosféru Vašej záhrady. Pre klasikov sú najvhodnejšie nábytky z dreva, ktoré reprezentujú tradičný drevený nábytok vidieckeho štýlu a nezameniteľný šarm vo Vašom exteriéry. Žite svojím vlastným štýlom a vkusom a zanechajte vo Vašich hosťoch dobrý dojem. Jednotlivé značky a dizajny majú kvalitné spracovanie a tak sa starajú o šírenie exkluzívneho mena. Tí, ktorí preferujú skôr individuálnu hodnotu zariadenia si môžu zostaviť svoj záhradný set aj sami. Jednotlivé časti sa spolu dajú výborne kombinovať a tak vytvárajú nový, svieži a originálny set. V prípade, že máte málo priestoru pre Vašich hostí, nie je problém. Váš set môžete ľahko rozšíriť o nové stoličky, či stoly. Exteriérové sety sa obyčajne ľahko poskladajú, tak, aby zaberali čo najmenej priestoru. Nezáleží teda na tom, či ide o malý balkón alebo o široké priestory na záhradnú party u nás nájdete komplexné záhradné programy ale aj samostatné časti nábytku, ktoré sa postarajú o príjemnú atmosféru Vášho exteriéru. 

Aktuálne záhradné trendy

Exteriérový nábytok sa postará o úplne nový zážitok z bývania pod holým nebom. Odpočinok a uvoľnenie na zelenej záhrade Vám môže priniesť ešte viac zábavy vďaka správne vybratému záhradnému nábytku. Zažite pocit dovolenky spolu s našim exteriérovým nábytkom a vyberte si z  našej atraktívnej ponuky. Ak sa Vám nepozdávajú ležadlá, či lavičky z dreva alebo kovu, môže Vám veľmi dobre poslúžiť ratanový nábytok. Tento materiál sa postará o jedinečný vzhľad Vášho exteriéru. Extravagancia a exkluzivita sa postarajú o dizajn medzi moderným a tradičným vzhľadom. Na stoličky môžete umiestniť aj podušky, ktoré zvyšujú dekoratívny efekt a pripravia Vám veľmi komfortné sedenie, či ležanie. Samozrejme, aká by to bola terasa bez nejakého tienidla v letných mesiacoch? Nezabudnite si teda k našim záhradným doplnkom zabezpečiť aj slnečníky a iné doplnky do záhrady, ktoré nájdete v našej ponuke.

Kvalitné materiály

V našom internetovom obchode nájdete záhradný nábytok a doplnky z rôznych materiálov a tiež ich mixov. Ponuka obsahuje nábytok a doplnky z klasických materiálov ako drevo, alebo kov, ale aj moderných materiálov ako umelá hmota, textil. Okrem vzhľadu, komfortu a funkcionality je veľmi dôležitá odolnosť voči poveternostným podmienkam a tiež aj možnosť stabilného umiestnenia, nakoľko tento druh nábytku musí znášať veľké výkyvy teploty, zlé počasie, UV žiarenie a ďalšie. Nábytok, ktorý si zakúpite u nás je vyrobený z dobre spracovaných materiálov a bude Vám ručiť za spokojnosť a radosť ešte dlhú dobu.