Znížená cena 122,00 € Bežná cena 150,00 €
Do 14 - 20 týždňov
Kód produktu 73171
Série CAMBRIDGE HONEY
Rozmery
Výška: 24 cm
Hľbka: 22 cm
Šírka: 124 cm
Váha
14 kg

Cambridge Honey polica

Cambridge Honey polica je skvelým doplnkom do vašej miestnosti. Táto jednoduchá nástenná polica v koloniálnom štýle je vyrobená z masívnej akácie, čo zaručuje jej kvalitu a pevnosť. S rozmermi 124x24 cm poskytuje dostatok miesta na knihy, dekorácie a ďalšie veci, ktoré si želáte umiestniť na poličke.

Nástenná doska police je vyrobená z kvalitného akáciového dreva a má charakteristický vencový dizajn, ktorý dodáva polici šarm a eleganciu. Lakované akáciové drevo je rafinovaným prírodným materiálom, ktorý má svetlohnedú farbu a dodáva poličke prirodzený a teplý vzhľad. Cambridge Honey polica na stenu sa skvele kombinuje s iným koloniálnym nábytkom z našej série CAMBRIDGE. Vytvorte si harmonický a elegantný interiér tým, že použijete túto poličku na stenu spolu s ďalšími kúskami nábytku z tejto kolekcie.

Vychutnajte si praktickú a estetickú hodnotu tejto Cambridge Honey poličky, ktorá je nielen funkčným prvkom, ale aj dekoratívnym prvkom v miestnosti. Štýlový masívny nábytok nemeckej kvality. Keďže ide o prírodný produkt, každý kus môže byť jedinečný, čo môže mať za následok aj farebné odchýlky. Nedokonalosti a nerovnosti sú súčasťou prírodnej štruktúry materiálu.

Viac informácií
Povrchlakované
Kvalitakompletný masív
Druh drevaAkácia
Rozkladací stôlNie
Štýlrustikálny
KrajinaNemecko
Farbamedová
Materiáldrevo
Výška24
Hĺbka22
Šírka124

Podobné produkty

© 2022 Bighome.sk - Všetky práva vyhradené