Informácie o produktoch: 0948 405 512

Skrine

Skrine

Skriňa- úložný priestor

Ľudia využívali skrine ešte skôr ako vynašli nábytok na spanie. Skrine využívame na uloženie nášho oblečenia, či iných textilných vecí, a tiež na uloženie ďalších predmetov, ktoré potrebujeme v domácnosti. Jednu až dve skrine potrebuje každý z nás. Prehliadnite si našu ponuku na www.bighome.sk a vyberte si skriňu, ktorá sa Vám hodí.

Skriňa patrí k veľmi praktickým kusom nábytku. Môžeme ju použiť na oblečenie, topánky, ba dokonca na riad alebo mnoho ďalších vecí, ktoré sa bežne v domácnosti nachádzajú. Za ich dvierkami sa nachádzajú veci, ktoré nechceme, aby sa len tak povaľovali po miestnosti. Pre tých ktorí majú radi poriadok je teda skriňa nenahraditeľná. Skrine máme k dispozícií v rôznych zhotoveniach, vhodné pre každú miestnosť Vášho bývania. Od obzvlášť veľkých skríň na oblečenie pre spálňu až po skrine na topánky do chodby. U nás nájdete skrinky vhodné pre každú miestnosť, vkus, štýl a peňaženku.

 

Úložný priestor v spálni

Keď sa povie skriňa, obyčajne máme na mysli skriňu na oblečenie. Ostatné dodatočné komody a menšie skrinky, ktoré môžeme v spálni umiestniť sú akýmsi oživením základného zariadenia izby. Podľa veľkosti môže skriňa slúžiť na uloženie oblečenia pre jednu alebo viac osôb. Rozlišovať môžeme medzi dvoma základnými modelmi a to modely s dvierkami, ktoré sa otvárajú do miestnosti a modeli s posuvnými dvierkami. Takéto skrine šetria miesto, nakoľko pri ich otváraní nepotrebujete toľko priestoru. Môžete ich teda umiestniť tesne vedľa iného nábytku alebo priamo za dvere a podobne. Samozrejme je možnosť využitia rohovej skrine v prípade, že máte voľné miesto v rohu izby. Drevo je stále obľúbený materiál, z ktorého sa vyrábajú skrine na oblečenie a iný nábytok do spálne. Vyberte si teda reprezentatívnu skriňu z našej ponuky a naplňte Vaše predstaví o o vlastnej spálni.

Centrum pozornosti v obývačke

Typické skrinky, ktoré si ľudia vyberajú do obývačky sú vitríny. Tieto dekoratívne skrinky sa používajú na prezentáciu pohárov, váz, porcelánu a so správnym osvetlením pritiahnú na seba všetky pohľady a rovnako aj na svoj obsah. Vitríny sa dodávajú samostatne alebo priamo integrované do obývacej steny. Moderné obývacie steny majú veľkú výhodu a to, že obsahujú rôzne typy skriniek. Všetky tieto skrinky dodajú Vašej obývacej izbe príjemnú a harmonickú atmosféru.

Chodba- hlavná cesta v domácnosti

Chodba je prvá miestnosť, ktorú Vaši hostia a aj Vy po vstupe do domova vidíte. Skrinky musia vo Vašom zariadení pôsobiť obzvlášť zladene, aby sa u vás hostia cítili dobre alebo ako sa vraví: ,,Aby sa im to rátalo.” Skriňa Vám pomôže uložiť Vaše veci, aby sa neváľali krížom krážom po zemi. Veci tu ostatnú potriedené a poruke. Poriadok u Vás doma bude teda zaručený a skrinky vytvoria príjemnú atmosféru pre Vás aj pre Vašu návštevu.

Na Bighome nájdete skriňu podľa Vášho vkusu

Na našej stránka vás čaká široká ponuka kvalitných skríň, ktoré Vám poslúžia na odloženie Vášho oblečenia, alebo iných vecí, ktoré potrebujete uskladniť. Samozrejme u nás nájdete aj iné kusy nábytku, ktoré sa dokonalo hodia do Vašej spálne. Prehliadnite si našu ponuku a objednajte si svoj tovar z pohodlia domova. Tovar Vám doručíme k Vám domov na zadanú adresu. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš zákaznícky servis cez online chat, e-mail alebo telefonicky. Naši operátori Vám radi zodpovedia všetky otázky, poradia, či vyriešia Váš problém. Prajeme Vám veľa zábavy pri nakupovaní na www.bighome.sk.