Magazín

Swipe to the right

Dom G v Bukurešti oslavujúci oddych a komunikáciu

Dom G v Bukurešti oslavujúci oddych a komunikáciu

Dom G predstavený Štúdiom Nuca (Možno si pamätáte ich dizajn hravej rodinnej kaviarne, ktorú sme v minulosti predstavili v Bighome), je moderná rezidencia, ktorá sa nachádza v Bukurešti v Rumunsku. Podľa vyjadrenia architektov sú majitelia budovy neustále obklopení priateľmi a rodinnými príslušníkmi, čo určovalo pôdorys projektu: "Z toho dôvodu mal návrh stavby posunutý a nepravidelný tvar, ktorý zaistil existenciu hneď niekoľkých záujmových centier na každom z dvoch poschodí a zároveň otvorenie niekoľkých častí domu do exteriéru. " Hlavnou vlastnosťou dizajnérskej schémy je plynulosť, ktorá má podporovať pokročilú úroveň komunikácie.

design modern Bucharest home

Zdravú rodinnú atmosféru štúdio zaistilo tónovaním vonkajších priestorov pre dosiahnutie relaxácie celkového dizajnu: "Za účelom zahrnutia dvora do tejto štruktúry bol prechod vonku, konkrétne na terasu, čiastočne zakrytý horným poschodím. Urobili tak prostredníctvom veľkého skleneného povrchu, pre ktorý architekti použili najužší možný rám. Na prízemí sa nachádza niekoľko technických priestorov, vchod, zopár kúpeľní, ako aj pracovný priestor, zatiaľ čo horné poschodie sa môže pochváliť štyrmi spálňami rôznych veľkostí, originálne ozdobenou prepojenou kúpeľňou a herňou." Vychutnajte si virtuálnu prehliadku!

interior modern Bucharest homemodern Bucharest home (1)modern Bucharest home (5)modern Bucharest home (7)modern Bucharest home (8)modern Bucharest home (9)modern Bucharest home (10)modern Bucharest home (11)modern Bucharest home (12)modern Bucharest home (13)modern Bucharest home (14)modern Bucharest home (15)modern Bucharest home (16)modern Bucharest home (17)modern Bucharest home (18)

zdroj: freshome

9. decembra 2015 od Lucia P. #bukurest, #rumunsko, #oddych V kategórii: Architektúra a Dizajn