Informácie o produktoch: 0948 405 512

Swipe to the right

Belgický plážový dom so sviežimi dekoráciami

Belgický plážový dom so sviežimi dekoráciami

Tím Just'In Home Design naplnil dom v Knokke modernými a neformálnymi dekoráciami. Inovatívny dizajn využíva kúsky so zaoblenými hranami vrátane súpravy troch drevených guľatých stolov v obývačke, takisto ako sú na každej strane guľaté stoličky. Tieto detaily krásne kontrastujú s hranatými oknami v miestnosti a s drevenou skriňou s ostrými hranami.

Dizajnérsky tím použil podobný kontrast aj v jedálni. Tkané svietidlá nad stolom takisto využívajú svieže oblé okraje. Minimalistická maľba kocky zdobí stenu a kontrastuje s týmito svetlami v tvare hrušky. Navyše stena z obdĺžnikových sklenených panelov kontrastuje s nábytkom a oddeľuje modernú kuchyňu.

Kuchyňa a obývačka sú vybavené vstavanými policami s atraktívnymi oddeľovačmi. Sú dokonalým miestom na knihy, fotografie a takisto si tam nájdu miesto aj štýlové kuchynské vynálezy, a to bez toho, aby ste mali pocit preplneného priestoru.

Navyše, prírodné materiály v celom dome umocňujú pocit pohodlia a estetiky. Napríklad, neupravené drevené podlahy nájdete v obývačke, v jedálni aj v spálni. Tkané koberce v niektorých miestnostiach dodávajú farbu a prirodzenú domácu atmosféru. [Fotografia: Jan Verlinde a s láskavým dovolením Just'In Home Design]


Zdroj: Freshome


1. marca 2018 od Kristína R. #inšpirácie, #prírodný materiál, #plazovy dom V kategórii: Inšpirácie