Izba pre teenagerov v štýle celebrít

Teenager, ktorý žije v tomto juhoafrickom dome má zábavnú izbu, na ktorú by bol Tony Hawk hrdý. Inhouse Brand Architects umiestnili do priestoru betónovú kaďu inšpirovanú skate parkom v Londýne podľa vzoru v magazíne Visi. Projektový tím ešte zdokonalil tento senzačný prvok s umeleckými dielami pouličného umelca Jacka Foxa, ktoré pokrývajú steny.

Neďaleký kuchynský kút vytvára priestor na občerstvenie. Ďalším bonusom sú čierne police, ktoré lemujú zadnú stenu so stojanom na surfové dosky.


Každá dobrá zábavná miestnosť musí mať aj skvelý televízny priestor. Táto nie je výnimkou. Projektový tím namontoval televíziu na sochársky detail pripomínajúci vlnu vychádzajúcu zo steny. Teplé drevené dosky lemujú oceľový rám, ktorý dáva miestnosti nádych surfového obchodu.

Mozaika z modrých štvorcov lemuje pohodlný kútik na okraji tejto vlny. Toto zabudované posedenie pôsobí ako skvelé miesto na oddych, napr. po dlhom dni strávenom na slnku. V prednej časti priestoru zas dizajnéri umiestnili biliardový stôl a boxovacie vrece na trénovanie boxu. [Fotografia Rianna Westa, informácie s láskavým dovolením magazínu Visi]

ZDROJ:Freshome